×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
31. marts, 2016
Drukāt

Savčenko atbalstam sasauc Saeimas ārkārtas sēdi (3)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Saeimas Ārlietu komisija vakar nolēma izskatīšanai Saeimā virzīt paziņojuma projektu par Ukrainas parlamenta deputāti un gaisa spēku piloti Nadiju Savčenko, kurā izteikts nosodījums Savčenko notiesāšanai, “kas balstīta uz safabricētām un politiski motivētām apsūdzībām”.

Paziņojuma projektā pausta nostāja, ka “Krievija, veicot Savčenko nolaupīšanu un nelikumīgo pārvietošanu pār Ukrainas starptautiski atzītajām robežām, kā arī īstenojot ilgstošo prettiesisko aizturēšanu, ir pārkāpusi starptautiskās saistības”. Paziņojuma projektā starptautiskā sabiedrība mudināta nosodīt Savčenko notiesāšanu, bet Krievija aicināta ievērot tās starptautiskās saistības, nekavējoties atbrīvojot Savčenko. Lai izskatītu šo lēmuma projektu, Saeimas prezidijs nolēma šorīt sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Un par nogalinātajiem žurnālistiem kārtējo reizi nekā. Kas tad viņus nogalināja. Galvenais ko vaseļu valstij pasaka tas arī jāizpilda.

  2. Vai Ārlietu komisija patiešām ir tik labi informēta par visām šīs lietas sīkākjām niansēm un izmeklēšanā konstatētajiem faktiem, ka tik droši var mētāties ar šādiem skaļiem paziņojumiem? Ko viņi vispār zin par to Savčenko? Jebšu tas ir aizjūras saimnieka rīkojums, izteikt nosodījumu?

Draugiem Facebook Twitter Google+