Mobilā versija
+0.8°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Pirmdiena, 11. decembris, 2017
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Savdabīgas sacensības: Nostāvi nekustīgi visilgāk un saņem jaunu tērpu vasarai!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 9. jūnijā, plkst. 13:00 tirdzniecības centrā Galleria Riga norisināsies sacensības Stāvi par modi!, kuru uzvarētājs saņems aktuālos vasaras tērpus un aksesuārus par brīvu. Viss, kas jādara – jāpierāda sava apņēmība un vēlme šos tērpus iegūt savā īpašumā, pēc iespējas ilgāk attēlojot izvēlētā manekena pozu. Manekenus atbilstoši sezonas vadošajām modes tendencēm ietērps pazīstamā tērpu dizainere Dace Krieviņa Bahmane.

Sacensības Stāvi par modi! norisināsies tirdzniecības centra Galleria Riga pirmajā stāvā, kur tiks izvietoti pieci manekeni. Pie katra no manekeniem izturībā varēs sacensties pieci modes cienītāji. Sacensību žūrija vērtēs visus 25 sacensību dalībniekus, kuri visilgāk un visprecīzāk attēlos kāroto manekenu pozu. Sacensību uzvarētājs izvēlētā manekena ietērpu – drēbes, apavus, brilles, somu un citus aksesuārus – sev nepieciešamajos izmēros saņems par brīvu.

 

 

Pievienot komentāru

Sniegs dzirkstošos toņos. 7 idejas krāsainam un spilgtam ziemas tēlamZiema nav laiks, lai skumtu! Arī aukstajā sezonā apģērbā vari izmantot sulīgas krāsas, lai veidotu spilgtus komplektus.
Draugiem Facebook Twitter Google+