Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Savdabīgas sacensības: Nostāvi nekustīgi visilgāk un saņem jaunu tērpu vasarai!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 9. jūnijā, plkst. 13:00 tirdzniecības centrā Galleria Riga norisināsies sacensības Stāvi par modi!, kuru uzvarētājs saņems aktuālos vasaras tērpus un aksesuārus par brīvu. Viss, kas jādara – jāpierāda sava apņēmība un vēlme šos tērpus iegūt savā īpašumā, pēc iespējas ilgāk attēlojot izvēlētā manekena pozu. Manekenus atbilstoši sezonas vadošajām modes tendencēm ietērps pazīstamā tērpu dizainere Dace Krieviņa Bahmane.

Sacensības Stāvi par modi! norisināsies tirdzniecības centra Galleria Riga pirmajā stāvā, kur tiks izvietoti pieci manekeni. Pie katra no manekeniem izturībā varēs sacensties pieci modes cienītāji. Sacensību žūrija vērtēs visus 25 sacensību dalībniekus, kuri visilgāk un visprecīzāk attēlos kāroto manekenu pozu. Sacensību uzvarētājs izvēlētā manekena ietērpu – drēbes, apavus, brilles, somu un citus aksesuārus – sev nepieciešamajos izmēros saņems par brīvu.

 

 

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+