Mobilā versija
+3.0°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Savdabīgas sacensības: Nostāvi nekustīgi visilgāk un saņem jaunu tērpu vasarai!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 9. jūnijā, plkst. 13:00 tirdzniecības centrā Galleria Riga norisināsies sacensības Stāvi par modi!, kuru uzvarētājs saņems aktuālos vasaras tērpus un aksesuārus par brīvu. Viss, kas jādara – jāpierāda sava apņēmība un vēlme šos tērpus iegūt savā īpašumā, pēc iespējas ilgāk attēlojot izvēlētā manekena pozu. Manekenus atbilstoši sezonas vadošajām modes tendencēm ietērps pazīstamā tērpu dizainere Dace Krieviņa Bahmane.

Sacensības Stāvi par modi! norisināsies tirdzniecības centra Galleria Riga pirmajā stāvā, kur tiks izvietoti pieci manekeni. Pie katra no manekeniem izturībā varēs sacensties pieci modes cienītāji. Sacensību žūrija vērtēs visus 25 sacensību dalībniekus, kuri visilgāk un visprecīzāk attēlos kāroto manekenu pozu. Sacensību uzvarētājs izvēlētā manekena ietērpu – drēbes, apavus, brilles, somu un citus aksesuārus – sev nepieciešamajos izmēros saņems par brīvu.

 

 

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+