Mobilā versija
+2.1°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
30. septembris, 2015
Drukāt

“Savējo sarunās par dzeju un dzīvi” tiekas Konste un Janaitis

Mārtiņa Otto / Rīga 2014 fotoMārtiņa Otto / Rīga 2014 foto

Trešdien, 30. septembrī, plkst. 18 Ojāra Vācieša muzejā pasākumu cikla “Savējo sarunas par dzeju un dzīvi” kārtējā tikšanās – Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja Andra Konste sarunāsies ar fotogrāfu Gunāru Janaiti, LA.lv uzzināja muzejā.

Gunārs Janaitis ir foto mākslinieks, kurš prasmīgi iemūžinājis savu laikmetu un kultūras personības, tostarp arī Ojāru Vācieti, ilgus gadus darbojies savulaik populārajā nedēļas laikrakstā “Literatūra un Māksla”, producējis un iekārtojis fotoizstādes.

Andra Konste – “pPēc izcelsmes” muzejniece. Strādājot Rakstniecības un mūzikas muzejā (tolaik – J. Raiņa Literatūras un mākslas vēstures muzejā), radoši sadarbojusies ar daudziem dzejniekiem un rakstniekiem, ko turpina darīt arī Ventspils Rakstnieku un tulkotāju mājā. Pateicoties Andrai Konstei, radīti daudzi unikāli rakstnieku un dzejnieku videoportreti. Viņa sastādījusi Imanta Ziedoņa Kopotus rakstus, bijusi pirmā Aleksandra Čaka muzeja vadītāja.

Ieeja brīva.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+