×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
31. oktobris, 2016
Drukāt

Savickis: Ar Ozoliņu bieži esam runājuši par hokeju un dzīves jēgu (2)

savickis7

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis sarunā ar “LA” pirmdien pauda pārliecību, ka Sanda Ozoliņa iekļaušana treneru brigādē komandai dos morālu pacēlumu un rezultāti uzlabosies.

Juris Savickis: “Sanda Ozoliņa sadarbība, sinerģija ar Normundu Sējēju dos labu rezultātu. Viņš bija komandas kapteinis ar lielu iespaidu gan laukumā, gan ģērbtuvēs. Viņa autoritāte dos psiholoģisku, morālu ieguldījumu. Taktikā un stratēģijā Sandim arī nav noslēpumu, tāpat darbs uz tehnikas attīstību – palīdzēs visās jomās.

Ar Sandi pēc karjeras beigām visu laiku esam kontaktējušies, runājuši par hokeju, dzīves jēgu. Viņš ir liela personība. Jā, arī vasarā runājām (par darbu Rīgas “Dinamo”), bet tagad tas viss ir konkretizējies.

Padomes sēdē apspriedām daudzus jautājumus, izskanēja daudz kritikas. Taču kopumā man komanda patīk, tikai rezultāts nav tāds, kādu vēlamies. Es ticu, ka būs labi. Pārējie galvenā trenera palīgi paliek tie paši. Sastāvā būs pārmaiņas. Kad? To uzzināsiet tad, kad tas notiks.

Kas attiecas uz psihologu – zinu, ka daži spēlētāji strādā ar viņu. Fani gan uz ložu netika aicināti, nezinu, kas tur bija un man tas arī neinteresē.”

Rīgas “Dinamo” zaudējusi astoņas spēles pēc kārtas un līgas kopvērtējumā atrodas pēdējā vietā. Rīt noslēdzošajā spēlē pirms sezonas otrās pauzes rīdzinieki uzņems Minskas “Dinamo”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kad Dynamo viss ir galīgā pakaļā, tad nu sauc Ozo palīgā!
    Ozo, lai nu veicas galv.nīkuļa (par treneri grūti nosaukt!) palīga amatā !

  2. Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis par spīti tam, ka komanda KHL kopvērtējumā atrodas pēdējā vietā, saglabā mieru un pārsteidzīgus lēmumus negrib pieņemt, viņš pirmdien atzina sarunā ar “LA”.

    “Pagaidām esmu mierīgs, jo komanda spēlē labi. Nepieņemšu pārsteidzīgus lēmumus, ilgtermiņā visam jābūt kārtībā. Vai mans optimisms nav mazinājies pēdējā laikā? Optimisms ir tāda lieta… No malas skatoties var domāt, ka nekas nenotiek, ka mēs neko nedarām.” Tā viņš teica pirms kāda laika … un tagad, kā saka sportā – pa nullēm!

Draugiem Facebook Twitter Google+