×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
14. jūnijs, 2016
Drukāt

Savickis atpūšas Horvātijā, “Dinamo” uz pauzes

foto: LETAfoto: LETA

Līgums ar sponsoru tiks parakstīts tuvākajā laikā un šaubu par nākamo sezonu nav – hokeja kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis sarunā ar “LA” pauda pārliecību par komandas startu devītajā KHL sezonā.

Jau ir jūnija vidus, taču Rīgas “Dinamo” joprojām nav galvenā trenera, bet līgumi ir tikai ar četriem spēlētājiem. Aizkulisēs ļoti aktīvi runā par komandas finanšu likstām. “Nav problēmu, esam pilnībā norēķinājušies par pagājušo sezonu. Tagad runājam ar sponsoriem par līgumu nākamajai sezonai. Force majeure vienmēr iespējams, taču domāju, ka viss būs kārtībā. Šobrīd atpūšos Horvātijā un par to negribu domāt. Nākamnedēļ atgriezīšos Latvijā un tad viss tiks nokārtots,” bezrūpīgi teica Savickis.

Viņš norādīja, ka situācija nav salīdzināma ar to, kāda bija pirms diviem gadiem, kad komandai bija finansiālas problēmas un pirmās algas spēlētājiem tika izmaksātas pāris mēnešus pēc sezonas sākuma: “Toreiz mums bija līgums, taču naudu nesaņēmām. Bijām nobažījušies, jo saistības esam uzņēmušies, bet nevaram izpildīt. Šobrīd mums nav saistību.”

Kluba vadītājs gan piebilda, ka ir mutiskas vienošanās ar spēlētājiem, tostarp tiem, kam būs jāspēlē līderu lomas. “Komanda būs laba, nesatraucaties,” viņš teica. Uz galvenā trenera amatu esot trīs kandidāti, uzvārdi gan palika neatklāti.

Rīgas “Dinamo” sezonai sāks gatavoties jūlija sākumā, mēneša otrajā pusē būs nometne Valmierā. Augusta sākumā pārbaudes turnīrs Ņižņijnovgorodā, bet no 14. līdz 18. augustam “Arēnā Rīga” tradicionālais “Latvijas Dzelzceļa kauss”. Kopā 11 pārbaudes spēles.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+