Sports
Hokejs

Savickis: Esmu mierīgs, jo komanda spēlē labi 4

foto: LETA

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis par spīti tam, ka komanda KHL kopvērtējumā atrodas pēdējā vietā, saglabā mieru un pārsteidzīgus lēmumus negrib pieņemt, viņš pirmdien atzina sarunā ar “LA”.

“Pagaidām esmu mierīgs, jo komanda spēlē labi. Nepieņemšu pārsteidzīgus lēmumus, ilgtermiņā visam jābūt kārtībā. Vai mans optimisms nav mazinājies pēdējā laikā? Optimisms ir tāda lieta… No malas skatoties var domāt, ka nekas nenotiek, ka mēs neko nedarām. Taču tā nav, darbs notiek. Par sastāvu ir domas, taču par to varēsim runāt tad, kad kaut kas būs noticis. Domājam abos virzienos – gan kādu atbrīvot, gan piesaistīt, tas ir savstarpēji saistīts. Bet – ja kādu atbrīvojam, tad jābūt pienācīgam aizstājējam,” sprieda Juris Savickis.

Rīgas “Dinamo” 14 spēlēs izcīnījuši tikai divas uzvaras un līgā ir pēdējā vietā. Pieci leģionāri – laukuma spēlētāji – kopā guvuši astoņus vārtus. “Leģionāru sniegums ir apmierinošs, lai gan – varēja būt labāk. Selekcija nav slikta, ir jāpaciešas,” norādīja Savickis.

Viņa skatījumā lielākā problēma ir fiziskā sagatavotība: “Tādēļ pēdējā periodā zūd koncentrācija, sākas kļūdas – augstu pacelta nūja, pretinieks apspēlē aizsargu. Un tāpēc zaudējam spēles. Mēs domājam, kā to labot.” Komandai šovasar bija jauns fiziskās sagatavotības treneris – Raivis Miezāns, un kluba vadītājs pieļauj, ka viņam pietrūcis pieredzes, lai kārtīgi sagatavotu komandu. Galvenajam trenerim Normundam Sējējam pārmetumi netiek veltīti un viņa “pozīcijas ir normālas”.

Saistītie raksti

Šonedēļ plānota kluba padomes sēde. Neformālas tikšanās notiekot visu laiku un arī Jura Savicka kolēģi situāciju vērtējot līdzīgi – attiecībā uz sniegumu noskaņojums ir normāls, bet attiecībā uz punktiem – slikts. “Domāju, ka cerības uz play off nav zaudētas. Atstarpe līdz astotniekam ir liela, taču – cīnīsimies,” tā Juris Savickis.

Šonedēļ Rīgas “Dinamo” aizvadīs trīs mājas spēles, pirmā no tām jau šovakar pret Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Dinamo”.

LA.lv