Sports
Citi sporta veidi

Savickis sola: Latvijas izlasē spēlēs Ostapenko un Sevastova 0

foto – Lita Krone/LETA

Latvijas Tenisa savienība (LTS) tikpat kā vienojusies ar Aļonu Ostapenko un Anastasiju Sevastovu par Latvijas tenisa zvaigžņu spēlēšanu Federāciju kausa izcīņā, pirmdien intervijā radio “Radio SWH” atklāja LTS prezidents Juris Savickis.

“Gribu pateikt labu ziņu. Ar meitenēm esam tikpat kā vienojušies, ka spēlēsim Federāciju kausā. Ja viņas abas spēlēs savā līmenī, tad es baidos teikt, kur mēs varētu aiziet,” stāstīja Savickis, nekautrējoties piesaukt pat uzvaru prestižajā turnīrā.

“Meitenes piekritušas uz tiem noteikumiem, ko esam lēnā garā esam izstrādājuši. Domāju, ka tas būs interesanti visiem skatītājiem,” atzīmēja Savickis.

Saistītie raksti

Latvijas vadošā tenisiste Ostapenko pagājušajā nedēļā rīkoja tikšanos ar medijiem, kam viņa atklāja, ka no 7. līdz 10.februārim Tallinā gaidāmais Federāciju kausa turnīrs iekļauts viņas nākamās sezonas grafikā. Tiesa, viņa vēl oficiāli neapstiprināja, ka uz turieni dosies, paužot, ka skatīsies pēc tā kā gājis iepriekšējos turnīros.

Šogad notikušajā Federāciju kausa izcīņas Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā Latviju pārstāvēja Ostapenko, Diāna Marcinkēviča un Daniela Vismane.
Tikmēr Sevastova Federāciju kausā iepriekšējo reizi spēlēja 2010.gadā, kad bija vien 19 gadus veca.

LA.lv