Sports
Hokejs

Savickis: Tas ir reorganizācijas sākums 16

Juris Savickis. Foto – LETA

Neveiksmju joslā iekritušais hokeja klubs Rīgas “Dinamo” veic pārmaiņas, ko padomes priekšsēdētājs Juris Savickis sauc par reorganizācijas sākumu.

Šosezon 14 spēlēs iegūtie pieci punkti un bieži vien izteikti vājš sniegums licis kluba vadībai spert pirmos radikālos soļus. Padomes sēde piektdien ilgusi vairāk kā desmit stundas, izskatīti dažādi rīcības varianti. Galvenais treneris Sandis Ozoliņš šoreiz pasaudzēts, bet asistentiem Rodrigo Laviņam un Aleksandram Ņiživijam gan uzteikts darbs, viņus aizstās ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns. Tāpat dāmokla zobens karājas virs leģionāru Lukasa Lesio un Terija Galjardi galvām – ja tuvākajos mačos sniegums neuzlabosies, tiks parādītas durvis.

“Tas ir reorganizācijas sākums. Izveidojām plānu, kā izkļūt no šīs situācijas, bet pagaidām to publiski negribētu atklāt,” “LA” šodien sacīja Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis. “Ar asistentu darbu mēs bijām daļēji neapmierināti, Ozoliņam bez Ankipāna būs vēl palīgs, šobrīd tas jautājums ir procesā. Bobs Hārtlijs? Jā, viņa uzrunāšana ir viens no variantiem, tomēr negribu atklāt, kādā ampluā es viņu komandā redzu. Sezona mums tik slikti sākusies objektīvu un arī subjektīvu apstākļu dēļ. Bija daudz traumu, izjuka iespēlētie varianti vairākumā, mazākumā. Ar ārzemniekiem īsti netrāpījām – saliekot to kopā, izveidojās bedre. Bet sezonu nenorakstu, vēl ir 42 spēles, cīnīsimies.”

Savicka atbildes uz jautājumiem bija ļoti izvairīgas. Viena no lietām, ko skaidri pateica – vienošanās ar somu aizsargu Ansi Salmelu ir panākta un viņš jau trešdien varētu spēlēt pret Vladivostokas “Admiral”. Tāpat jau tuvākajā laikā gaidāms vēl kāds papildinājums, bet tālākā nākotnē viens no variantiem ir Laura Dārziņa uzaicināšana. Terhniskais uzbrucējs pēc smagas traumas varētu atgriezties ierindā novembrī/decembrī.

Rīgas “Dinamo” pirmdien uzņems Artūra Kuldas pārstāvēto Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kas ar 14 spēlēs iegūtu 21 punktu Austrumu konferencē atrodas astotajā vietā, tiesa, otrā ir tikai trīs punktu attālumā.

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

Saistītie raksti
LA.lv