Sports
Citi sporta veidi

Savickis turpinās stūrēt Latvijas Tenisa savienību0


Latvijas Tenisa savienības vadība – Juris Savickis (centrā) ar viceprezidentiem Ivaru Godmani un Andri Ameriku.
Latvijas Tenisa savienības vadība – Juris Savickis (centrā) ar viceprezidentiem Ivaru Godmani un Andri Ameriku.
Foto: LTS

Juris Savickis turpinās vadīt Latvijas Tenisa savienību (LTS), organizācijas prezidenta amatā tiekot pārvēlēts uz jaunu četru gadu termiņu.

LTS prezidenta amatā Savickis ir jau 20 gadus.

Otrdien notikušajā LTS biedru kopsapulcē Savickis sniedza detalizētu atskaiti par paveikto, bet savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks atskaiti papildināja ar galveno darbu pārskatu, kā arī LTS plāniem turpmākajos gados.

Kongresā piedalījās 35 no 56 reģistrētajiem biedriem, līdz ar to bija kvorums, lai notiktu LTS prezidenta, viceprezidentu, valdes locekļu, darba komisiju vadītāju un revīzijas komisijas vēlēšanu procedūra.

Saistītie raksti

Par LTS viceprezidentiem tika ievēlēti Ivars Godmanis un Andris Ameriks, bet par valdes locekļiem – Kārlis Lejnieks, Anna Barinova, Osvalds Sausverds, Zigmārs Priede, Ainārs Ozols, Egils Valeinis, Elans Strazdiņš un Andrejs Bukins.

“Nedrīkstam apstāties pie sasniegtā, mūsu mērķi ir lieli, un to pierāda sportistu izcilie panākumi, kuru pamatā ir neatlaidība un smags darbs. Nākotne ir atkarīga no mūsu jaunatnes, kas aktīvi jāiesaista sportā, attīstot jauniešu talantus un potenciālu, kā arī padarot tenisu par sirdslietu. Mūs gaida mērķtiecīgs un neatlaidīgs darbs, lai nākotnē mēs sadzirdētu arvien jaunus izcilu Latvijas tenisistu vārdus,” LTS biedriem sacīja Savickis, kurš ir arī a/s “Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs.

LA.lv