×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. jūlijs, 2012
Drukāt

Savickis vēlas Gagarina kausu

savickis7

Hokeja kluba Rīgas „Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis piektdien notikušajā komandas prezentācijas pasākumā norādīja, ka uzdevums jaunajā KHL sezonā būs izcīnīt Gagarina kausu.

„Komanda ir nokomplektēta, lai gan tas nenozīmē, ka sezonas laikā nevarēs būt izmaiņas. Mērķi būs visaugstākie – Gagarina kauss. Kurš gan pirms pagājušās sezonas domāja, ka uzvarēs Maskavas „Dinamo”? Tomēr viņi to izdarīja. Novēlu to arī mūsu spēlētājiem. Lai gan ceļš būs mazliet sarežģītāks, jo jau iekļūt izslēgšanas spēlēs būs grūtāk,” atzina Savickis.

Viņš sacīja, ka sastāva komplektēšanas principi paliks nemainīgi – arī turpmāk komanda balstīsies uz latviešu spēlētājiem. Viņaprāt, to arī šoreiz izdevies paveikt, lai gan bez leģionāriem neiztikt. No jaunajiem ārzemju spēlētājiem prezentācijā piedalījās Aleksandrs Žirū, Robs Šremps, Metjū Karls un Mikaēls Telkvists. Klāt bija arī Raitis Ivanāns, kurš Latvijā spēlēs pēc 16 gadu pārtraukuma. Rīt Rīgā jāierodas pēdējam papildinājumam Džeimijam Džonsonam.

Savickis nebēdēja, ka sastāvā nav izdevies noturēt vairākus latviešu spēlētājus, kas pērn bija komandas līderi: „Tāds ir mūsu liktenis, ka labākos paņem citu. Žēl, ka tā, bet ar to varam arī lepoties, jo viņi pārstāv mūsu valsti pasaulē. Un tagad jaunajiem spēlētājiem ir iespēja sevi parādīt.” Prezentācijā nepiedalījās Mārtiņš Cipulis, līdz ar to noprotams, ka ar viņu komandas vadība nerēķinās.

Kluba budžets būšot aptuveni tāds pats kā iepriekšējos gados. „Tas nav lielākais, taču Maskavas „Dinamo” piemērs rāda, ka nauda nav galvenais,” vēlreiz Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētās vienības sasniegumu akcentēja Savickis.

Šonedēļ „Dinamo” uzsāka treniņus Piņķos, bet pirmdien sāksies treniņnometne Valmierā. KHL sezona startēs septembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+