×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
28. februāris, 2015
Drukāt

Savisārs salīdzina sevi ar Ņemcovu, brīdina Igaunijas politiķus (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Tallinas mērs un Igaunijas opozīcijā esošās Centra partijas līderis Edgars Savisārs sestdien salīdzināja sevi ar noslepkavoto Krievijas politiķi Borisu Ņemcovu.

“Es uztveru to ļoti personīgi. Es atceros, ka cieši strādāju ar Ņemcovu, kad viņš [Krievijas] prezidenta Borisa Jeļcina laikā bija premjerministra vietnieks. Zināmā mērā es šobrīd esmu kā Igaunijas Ņemcovs. Es vadu opozīciju, kā viņš to darīja. Es izjūtu līdzīgus uzbrukumus, kā viņš izjuta. Mana pieredze ļauj man iztēloties, cik tas viņam bija grūti,” Savisāra teikto paziņoja viņa pārstāvis.

Viņš norādīja, ka Ņemcova slepkavībai vajadzētu likt pārdomāt “visiem tiem politiķiem, kas Igaunijā pēdējos gados ir izmantojuši naidu rosinošu retoriku, kurai nav vietas demokrātiskā sabiedrībā”.

“Arī Igaunijā ir izmantotas līdzīgas politiskās tehnoloģijas kā Krievijā. Kamēr Krievijā tie, kas ir pie varas, sauc oponentus par ASV aģentiem, Igaunijā opozīcija ir apzīmēta kā Kremļa aģenti. Ne tikai politiķi, bet arī sabiedrībā zinami cilvēki un žurnālisti, kuri ir opozīcijā pie varas esošajiem labējiem politiķiem,” sacīja Savisārs, paužot cerību, ka “traģiskie notikumi mainīs Krieviju un arī vedīs pie prāta Igauniju”.

Jau ziņots, ka piektdienas vakarā Maskavā, netālu no Kremļa nezināmi uzbrucēju nošāva Krievijas opozīcijas politiķi Borisu Ņemcovu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. “Tas būtu tas pats ja Ušakovs sāktu sevi pielīdzināt ŅENCOVAM.”
    ————————–

    Šodienas radio ziņās Ušakovs skaidri atbildēja ka viņam ir draugi – Ņemcovs, viņa partija un Putina partija “Vienota Krievija”. Arī Ušakovs ir panikā, nezina uz kāda krēsla sēdēt turpmāk. Lai tur kā Putins Ušakovu no savas partijas neatlaidīs. PSRS laikos bija labs teiciens, ka čekists aizgājis pensijā nav brīvs no sava saimnieka VDK, tāpat ir arī ir ar Ušakovu. Tagad taisni ir vissvarīgākais laiks, kad Vienotās krievijas partijas filiāle Latvijā ar vadītāju Ušakovu ir nepieciešama Putinam. Sākums tam jau ir, pēc organizācijas ” restart” kas nodarbosies ar jauniešu smadzeņu skalošanu, un centieniem pārņemt varu Latvijā vēlēšanās. Kas tālāk! Cilvēki domājie.

  2. Savisar, tas ko tu pateici pielīdzinot sevi ŅEMCOVAM, ir tīrā ņirgāšanās un murgs. Cik es tevi atceries, tu esi bijis Krievijas politikas stutētājs un putinososs. Tas būtu tas pats ja Ušakovs sāktu sevi pielīdzināt ŅENCOVAM.

  3. Igauņu sarkanā dzeguze. Vēl viens Putina draugs.

  4. Cerams , ka Ņemcova slepkavība , Savisāra partijas piekritēju skaitu stipri samazinās.

  5. Nu ta jau mūsu Lembergs, kazi, ar drīz paziņos, ka ir disidents….

  6. Savisārs – Igaunijas ŅEMCOVS!???????? Ha, ha!!!!!!!!!!!!!! NEKAD NEESI BIJIS UN NEBŪSI IGAUNIJAS ŅEMCOVS, Savisāra kungs!?? Nevienu Igaunijas politiķi NEVAJAG BRĪDINĀT!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+