×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
30. jūlijs, 2015
Drukāt

Vai Latvijai jādod patvērums Krievijas festivālam? (18)

Foto-magazine-fishFoto-magazine-fish

Vaicāju lasītājiem: “Vai Rīgai un Latvijai būtu jādod patvērums tādiem festivāliem kā Krievijas festivāls “Kubana” 6. – 9. augustā Lucavsalā?”

Leons Blaus Bauskā: “”Kubana” ir Rīgas mēra Nila Ušakova peldēšana divās frontēs. Tāda ir viņa politika, un tur neko nevar darīt. Tagad viņš klanās Krievijas pusei. Taču Krievija ir ļoti dažāda, un no turienes nāk gan pozitīvas, gan negatīvas lietas. Jāmeklē pa vidu kāds loģisks risinājums.”

Anda Fišere Jelgavā: “Tā mēs kārtējo reizi pierādām, ka esam bez mugurkaula, ka esam draudzīgi pret tiem, no kā baidāmies. Lai kāda nauda arī tiktu solīta, jāskatās, kas tie par festivāliem, vai mums tādus vajag. Nevajag būt naidīgiem. Vienkārši noraidīt. Citādi iznāk tā, ka izdzen pa durvīm, bet iekāpj atpakaļ pa logu – no “Jaunā viļņa” tikām vaļā, bet atnāca “Kubana”.”

Terēzija Daugule Ādažos: “Ja mēs tagad Krievijai izlīdzēsim, tad katrs tāds draudzīgs žests nākotnē, kad situācija normalizēsies, mums var palīdzēt. Būs taču laiks, kad atkal gribēsim viņiem tirgot savus produktus.”

Ēriks Skuja Ogrē: “Krievija ir sasmērējusies ar Ukrainu un šobrīd nav korekta valsts, tādēļ nekādus festivālus no viņiem nevajag pieņemt. Kamēr nav atjaunojuši labas attiecības ar Ukrainu, ar Krieviju nav ko runāt. Patlaban Krievija ir okupants.”

Gunārs Lauks Rīgā: “Man tas nepatīk. Mēs nezinām, kāds būs “Kubanas” saturs. Raimonds Pauls ielaida “Jauno vilni”, kas no sākuma it kā bija kultūra, bet pēc tam pārvērtās par propagandu. “Jaunajā vilnī” bija gadījums, kad kariķēja Latvijas valsts himnu, bet Latvijas Valsts prezidents sēdēja zālē. Savs gods jāsargā, un tagad, kad notiek ideju karš, mums tādi festivāli nav vajadzīgi. Varbūt, ja tas ir augstvērtīgs kultūras pasākums, tad jā, bet, ja tingeltangelis, tad ne. Tas ir vispusīgi jāapsver. No vienas puses, ir labi, ka te iebrauks cilvēki un tērēs naudu, taču, no otras, vai mūsu drošībnieki būs līmenī?”

Tālivaldis Pētersons Rīgā: “No tādiem uzņemtiem festivāliem mums vajadzētu atturēties. Šajā situācijā nevajadzētu sadarboties ar valsti, kuras bruņotie spēki karo Ukrainā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Krievija ir liela valsts pasiem vietas bezgala ,kapec Lucavsala butu jariko sadi pasakumi un kas jeb kurs bus ieguvejs?

 2. Krišjānis Barons: Atbildēt

  Es neieteiktu atļaut mūsu Dievzemītē ālēties kaimiņzemes bļauriem un pļēguriem. Dievs, apgaismo mūsu bāleliņus un tautumeitas! Paldies par uzmanību!

 3. ušakovs lai pastāv pie ratiem! nekas viņiem nav jādod. savu zemi pieķēzījuši , tagad brauc pie mums ķēzīties. FUI!

 4. Nē, nav šitiem ko līst mūsu zemē. Vai viņiem VIETAS nav?!

 5. Nē nav! Mums ir pārmērīgi daudz krieviskā!

 6. No aģentŗas darbiniku ziņojumiem var izdarīt objektīvu secinājumu,ka Latvijas varas ešalonos ir pietiekami daudz darbinieku,kas vēl ilgstoši nepieļaus latviešiem aizmirst ”matuškas” tradicionālos atribūtus-kirzeniekus,pufaiku un aromātisko kandžas un ķiploku dvaku,tāpēc šādas saviesīgas pulcēšanās ir visnotāļ apsveicamas un nepieciešanmas-ziņo slepenā dienesta darbinieki

 7. Vilnis vai Kubana,kāda starpība,tie visi ir pasākumi lai nodrošinātu RU klātbūtni Latvijā.RU dara visu lai lai saglabātu Latvijā sajūtu ka joprojām dzīvojam plašajā PSRS

 8. Nu tas ir Ušaks ,ar savu divkosību.It kā grib būt labs visiem,taču tā parasti nenotiek!

 9. Tas ir noziedzīgi Atbildēt

  Festivāli ir vajadzīgi tikai vienīgi krievu pašapziņai un Latvijas sabiedrības mākslīgas sašķeltības uzturēšanai. Krievvalodīgie nesaprot, ka atrodas nepamatoti viesmīlīgā Latvijā. Viņi cenšas demonstrēt, ka ir īpaši attiecībā pret Latvijas tautu. To pašu viņi ir panākuši ar latgaliešiem, atšķelties kā supermuper īpašiem aatiecībā pret nicinātiem latviešiem parastajiem.

 10. Ko var visur jaukt politiku klāt? Esam sākuši baidīties paši no savas ēnas kā tādi vārguļi. Ko tāds pasākums vispār spēj nodarīt stabilai valstij? Ko tie no Jaunā viļņa vispār bija spējīgi mums nodarīt? Tie estrādes dancotāji Ukrainā neiebruka un Krievijas politiku arī neietekmē.

  • ko var troļļot un Latviju nosaukt par “stulbu valsti”. Visi zina, ka kaimiņu tauta pa lielam ir nozombēta un tādēļ uzskata, ka būtībā esam fašisti, mēs izliekamies, bet patiesībā ēdam nelaimīgos krievus .. pateicoties tādai kaimiņvalsts POLITIKAI.

  • asnīt,bērniņ,skatos,ka tev gan pie sirsniņs tā pielipuši tie ķengu jociņi par Latviju un latviešiem,ko tās viļņa karikatūras skandēja ikriezi

 11. Krievijas festivālus šurp,bet latvijas brīvības cīnītājus piekaut un cietumā!Varbūt kāds ir redzējis citādu reakciju?Lindermannam vai līdzīgam matiņš nokristu tulīt visa krievu pasaule būtu kājās un nekāds 5.pants mūs nesargātu,bet šeit -roka salauzta,aknas atsistas-,bet visi demokrātiskie masu mediji pielikuši pilnas bikses vai zobus atņirguši solidārizejas ar aklo,kurlo un mēmo tiesas simbolu.

 12. Kurš tad ir tas rīkotājs? Ja Krievijas tovariščs, tad lai taisa savus festivalus kādā ģerevņā – tur tādai kuļķūrai ir īstā vieta.

 13. Jādod patvērumi ne tikai Krievijas, bet visas pasaules !
  Tikai – MĀKSLAS festivāliem !
  Ne propagandas festivāliem !

 14. Turpiniet sajūsmināties par Ušakovu un tad ne tādus vien brīnumus piedzīvosiet, bet tā jau viņš laģa zēns.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Rēķinu par ūdeni nesamaksājāt?

Latvijas lauksaimniekiem problēmas sagādājis ilgstošais sausums. Izdegušas ganības, tāpēc lopiem nav ko ēst. Lietus trūkums radījis negatīvu ietekmi arī graudu un augļu audzētājiem. Pērn daudziem lauksaimniekiem zaudējumus radīja rudens lielās lietavas. Latvijas lauksaimniekiem problēmas sagādājis ilgstošais sausums. Izdegušas ganības, tāpēc lopiem nav ko ēst. Lietus trūkums radījis negatīvu ietekmi arī graudu un augļu audzētājiem. Pērn daudziem lauksaimniekiem zaudējumus radīja rudens lielās lietavas.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+