Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. janvāris, 2014
Drukāt

Sabiedriskajai kustībai “Nepilsoņu kongress” savs “tiesībsargs” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Sestdien sabiedriskās kustības “Nepilsoņu kongress” augstākā orgāna – Nepārstāvēto parlamenta – 3. sesijā par sabiedrisko tiesībsargu ievēlēta juriste Jeļena Bačinska (attēlā).

“Nepilsoņu kongresa” līdere Elizabete Krivcova pastāstīja, ka viņas uzdevums būšot darīt to, ko nedarot valsts tiesībsargs Juris Jansons attiecībā uz nepilsoņu tiesisko stāvokli un mazākumtautību tiesībām. “Tāpat viņas uzdevums būs analizēt pastāvošo likumdošanu un vērst valsts iestāžu un citu institūciju uzmanību uz cilvēktiesību pārkāpumiem, kā arī sekot situācijas attīstībai cilvēktiesību īstenošanas jomā,” uzsvēra Krivcova.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Krievu okupanti un kolonisti nav mazākumtautība! Kāpēc šis okupantu kongress tik ļoti cenšas vienā maisā iebāzt gan sevi, gan neokupantu izcelsmes mazākumtautības kā leišus, igauņus, somus?

    • Pirmam kartam noskaidro vai tie ir okupanti vai kolonisti. otrais, vai vini nav tadi pasi cilveki ka tu pats esi??? un kapec maksajot nodoklus (ceru ka tu to pats dari kartigi) viniem nav tiesibu pat ari piedalities pasvaldibu velesanas????

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+