Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
4. novembris, 2015
Drukāt

Savu bērnu seksuālā izmantošanā apsūdzētajiem vecākiem bargi sodi

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Savu bērnu seksuālā izmantošanā apsūdzētajiem vecākiem Daugavpils tiesa piespriedusi iespaidīgus cietumsodus – tēvam aiz restēm būs jāpavada 18 gadi un viens mēnesis, mātei – 11 gadi, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Abiem vecākiem tiesa piemērojusi arī probācijas uzraudzību uz attiecīgi trim un vienu gadu.

Prokurors savu bērnu seksuālā izmantošanā apsūdzētajiem vecākiem bija pieprasījis dažādus sodus: tēvam – brīvības atņemšanu uz 17 gadiem un vienu mēnesi, mātei – uz 11 gadiem.

Bez vecāku gādības palikušie bērni patlaban atrodas bērnunamā.

Prokuratūra uzskata, ka abi apsūdzētie aptuveni trīs mēnešus vardarbīgi apmierinājuši dzimumtieksmi ar savu mazgadīgo bērnu, aģentūru LETA iepriekš informēja prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Turklāt tēvs vardarbīgi apmierinājis dzimumtieksmi vēl ar diviem saviem mazgadīgajiem bērniem. Apsūdzētais, izmantojot ģimenes emocionālās saites, noziegumus pret mazgadīgajiem bērniem veica laikā no 2008. līdz 2013. gadam.

Apsūdzētie savu vainu noziegumā atzinuši un nožēlojuši.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+