×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
12. jūlijs, 2014
Drukāt

Savu dēlu nogalinājusī sieviete pārsūdzēs tiesas spriedumu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Apsūdzētā Gaļina Renga tiek konvojēta uz Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas sēdi, kur sāk izskatīt krimināllietu par sava astoņus gadus vecā dēla nogalināšanu izēstas ievārījuma burciņas dēļ.

Gaļina Renga, kura tika apsūdzēta par astoņus gadus vecā dēla nogalināšanu izēstas ievārījuma burciņas dēļ un kurai piespriests 16 gadu cietumsods ar policijas kontroli uz trīs gadiem, tiesas spriedumu pārsūdzēs, pastāstīja Rengas advokāts Armands Stumbergs.

Stumbergs pēc iepazīšanās ar pilno tiesas spriedumu skaidroja, ka lietā ir daudz nesakritību, atsevišķu personu liecības esot sagrozītas. Tāpat nesakrītot apsūdzībā norādītais laiks, kad bērns miris, ņemot vērā, ka tajā laikā māte atradusies citviet, māte nevarēja būt iesaistīta slepkavībā. Stumbergs arī norādīja, ka ir informācija, ka nu jau mirušais patēvs esot fiziski ietekmējis arī Rengu.

Saskaņā ar apsūdzību sieviete, neļaujot iziet pastaigāties, ieslēgusi dēlu vannasistabā. Tur puisēns atradis un izēdis ievārījumu. Apsūdzētā ar savu nu jau cietumā pašnāvību izdarījušo dzīvesbiedru sadusmojušies un nolēmuši puiku sodīt.

Prokuratūra uzskata, ka zēnam sākumā sists ar kājām pa vēderu, līdz no sišanas viņš sācis vemt un aptraipījis savu patēvu. Tad sišana turpinājusies ar siksnu, līdz beidzot viņš ievietots vannā un no šļūtenes viņam liets auksts ūdens virsū. Pēdīgi sasistais puisēns atstāts uz grīdas, un redzot, ka viņš nomiris, vecāki sākuši slaucīt ar asinīm aptraipīto grīdu, līdz beidzot atbraukuši mediķi.

Pēc prokuratūras domām, puisēns jau agrāk ieslēgts vannasistabā un izraidīts no dzīvokļa, jo nav rūpējies par jaunākajiem brāļiem. Arī puisēna māsa tikusi izraidīta no dzīvokļa, un viņai uz ielas pavēlēts lasīt pudeles.

Sievietei, atrodoties apcietinājumā, piedzimis vēl viens bērns, taču atbilstoši Rīgas bāriņtiesas lēmumam viņai ir atņemtas vecāka aprūpes tiesības, līdz ar to bērns ievietots bērnu aprūpes centrā.

Zēna māte agrāk tiesāta par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, bet patēvs – par slepkavību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Es tadu mati iespundetu cietuma uz muzu un piemerotu spidzinasanu katru dienu, lai lidz muza pedejajai dienaiizjustou to pasu ki izjuta tas mazais nabaga puisens. tadam aizsut tas vietas lai nebutu iespejams bernus dzemdet. sadiste nelaimiga…kas tie 16 gadi, nieks tikai muza ieslodzijumu tadam

    • kuce nu tiešām nav,kuces tā nekad nedara-abi ar vīru maniaki,ja dzīvos darīs vēl šādas lietas,kā tādus virs zemes nēsā?

  2. vai ta tas ir cilvēks?un dzīvnieks arī nē….žēl,ka droši vien nepiemēros mūža ieslodzījumu,vispār gribas teikt::jānošauj!:(:(:(:(

Draugiem Facebook Twitter Google+