×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. oktobris, 2014
Drukāt

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu tagad, vai jūs balsotu tāpat?

20141027213301_7747

Vai neesat vīlies politiskajā spēkā, par kuru balsojāt Saeimas vēlēšanās 4. oktobrī? To jautāju mūsu ilggadējiem lasītājiem.

Žanis Grīnbergs Kuldīgā: “Savas domas neesmu mainījis – par Nacionālo apvienību esmu balsojis un balsošu turpmāk. Arī mani kaimiņi, starp kuriem ir arī vecie leģionāri, uzskata tāpat. Jā, piekrītu, arī nacionāļiem ir trūkumi, bet toties viņu pamatlīnija ir nemainīga: tā ir latviešu valoda un nacionālas valsts pastāvēšana.”

Linards Strelēvics Rīgā: “Pirms vēlēšanām iedzīvotāji tika noskaņoti pret jaunizveidotajām partijām. Tādēļ es balsoju par vienu no tām un šī partija arī iekļuva parlamentā. Pagaidām neesmu vīlies.”

Monika Lapiņa Jelgavā: “Savu balsi atdevu par “Vienotību” ar vienu vienīgu domu – lai stiprinātu lielāko latvisko partiju. Mana viskarstākā vēlēšanās, lai beigtos šī daudzpartiju putra! Nav normāli, ka ik vēlēšanās uzrodas vairākas jaunas partijas, faktiski viendienītes. Bet, kad atklājās “Vienotības” patiesā seja – skandāli ar balsu pirkšanu un varaskāre valdības veidošanā –, esmu satriekta: par šo partiju vairs nekad nebalsošu!”

Jānis Ozoliņš Kuldīgas novadā: “Balsoju par ZZS, un pagaidām esmu apmierināts ar šīs partijas darbību 98% apmērā. Esmu gandarīts par Aivara Lemberga aktivitāti gan vēlēšanu dienā, gan tagad, valdību veidojot. Citu partiju acīs viņš ir ļoti spēcīgs konkurents. Lembergs ir cilvēks ar vārdu un stāju.”

Kārlis Pētersons Rīgā: “Vēlēšanās kopš kāda laika vairs nepiedalos. Neticu nevienam solījumam, jo līdz šim partijas vēlētājus tikai krāpušas. Apriebies. Arī patlaban, vērojot šīs cīņas ap valdības veidošanu, savu izvēli “nebalsot” nenožēloju.”

Mārcis Reinfelds Rīgā: “Manas simpātijas pieder nacionāļiem, bet tagad varbūt balsotu par “Vienotību”. Āboltiņa parlamentā neiekļuva, bet es gribētu vēlēšanu biļetenā izsvītrot arī Straujumu. Pirms vēlēšanām Ministru prezidenti atbalstīju, bet pašreiz viņa man nepatīk, jo nav spējīga izveidot valdību. Ja tā notiek, kā pašlaik, kaut kas jāmaina Satversmē.”

Harijs Zaķis Rīgā: “Noteikti savas domas nemainītu – balsotu par to pašu partiju, par kuru balsoju 4. oktobrī. Reklāmas manus uzskatus nespēj grozīt, vērtēju, kādi ir partiju darbi vai nedarbi. Un galvenais – lai tās neradītu bīstamas situācijas, apdraudētību valsts nākotnei.”

Jānis Skriblis Tukumā: “Jau ilgus gadus esmu uzticīgs vienai partijai, droši vien arī turpmāk savu balsi atdošu nacionāļiem. Bet manī simpātijas raisa arī Latvijas Reģionu apvienība. Šīs partijas deputāti noteikti bija jāņem jaunajā koalīcijā. Man patīk, ka Reģionu partijai diezgan nacionāli uzskati un tajā ir pārstāvēti Latvijas novadi vairāk nekā jebkurā citā partijā.”

Mārtiņš Liepiņš Slampes pagastā: “Ja man būtu jābalso vēlreiz, atkal izvēlētos Jauno konservatīvo partiju, lai gan tā nepārvarēja 5% barjeru. Ja viņiem būtu tāds finanšu atbalsts kā Sudrabai, Saeimā iekļūtu, par to esmu pārliecināts. Arī šobrīd uzskatu, ka Bordāns parlamentā paveiktu daudz vairāk nekā Inguna Sudraba, kuras reklāmas kampaņa tika orientēta uz mazizglītotiem vēlētājiem, kuriem pietika ar saukli – mēs par godīgām pensijām un pabalstiem, neko nekonkretizējot.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+