Latvijā
Novados

Saziedota Zviedrijā smagā stāvoklī atrastajam tālbraucējam nepieciešamā summa0

Foto – Atis Jansons

Zviedrijā smagā stāvoklī atrastajam tālbraucējam no Latvijas, kura nogādāšanai dzimtenē bija nepieciešama sabiedrības palīdzība, saziedota visa nepieciešamā summa vēsta labdarības organizācija “Ziedot.lv”.

Organizācija saka sirsnīgu paldies visiem ziedotājiem, norādot, ka pārvešanai nepieciešamā summa ir saziedota. Savukārt pārējie ziedojumi tiks izlietoti rehabilitācijai.

Jau vēstīts, ka šī gada janvārī Imants bija devies kārtējā reisā uz Zviedriju. Kopš 15. janvāra sieva ar viņu nevarēja sazināties, līdz 18. janvārī viņš tika atrasts savā automašīnā, kur viņš bezpalīdzīgā stāvoklī bija pavadījis 2 diennaktis pēc pārciesta insulta.

Imants nekavējoties tika nogādāts Tiohundra klīnikā Zviedrijā, kur viņa ārstniecību sedza Eiropas veselības karte. Šobrīd Imanta stāvoklis ir ļoti smags, bet pietiekami stabils, lai viņu pārvestu turpmākai ārstniecībai Latvijā.

Pārvešanai, kura iespējama īpaši sakaņotā reisā ar prāmi tikai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Specializētās medicīnas centra brigādes pavadībā, bija nepieciešami 3500 eiro. Imanta ģimenei šādu līdzekļu nebija, tādēļ sieva lūdza līdzcilvēku palīdzību.

LA.lv