Mobilā versija
+15.7°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
15. decembris, 2015
Drukāt

Egils Līcītis: Tūkstoš reāli ticamu iemeslu, kāpēc Laimdota aizgāja (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Noslēpumaināku dāmu par Laimdotu Straujumu politikā netikām redzējuši. Nenoskārstā komunikācijā paliekam neziņā, kas darīja premjeres sirdi grūtu un kamdēļ tā bija nosists garīgais, lai tumšā decembra naktī mūsu Merkele nolemtu sakravāt un aizvākt pekelītes no Ministru kabineta. Bet ir tūkstoš nolietas informācijas svecīšu, lai tumšo lietu izgaismotu.

* Pavēle no Ziemeļpola! Izrādās, ka visi seši mazbērni vēstulē Ziemassvētku vecītim bija rakstījuši vienu un to pašu.

Atdodiet omīti!

* Atrada darbu tuvāk mājām. Uz iepriekšējo bija tālu jābrauc.

* Laimdota saderinājās ar Žanu Klodu Junkeru. To vairs nevarēja noslēpt!

Šī mīlestība kas citus

biedēja

Kuru tie apsprieda

Kuras dēļ bālēja

Šī mīlestība kā visums

Tik dzīva joprojām.

* Straujuma rullē!

* Pirmo Ciblas novadā uzstādīto bankomātu premjerei laimējās ne tikai atklāt, bet netīšām arī atvērt! Ko nu vairs bēdāt par vecumdienām!

* Kārtis sakrita. Baisā okultisma seansā zīlniece atklāja: ugunīga kārava dāma stāv ceļā, un vēl pīķa kungs grib durt dunci mugurā kā turki Putinam. Vai nav melnā maģija un mistiska kampaņa?

* Darba dunā viņa pamanīja, ka nevilšu sāk sarunāties ar kabinetā izvietoto elektrotehniku un ar zīlīti, kas pielidojusi pie MK ēkas loga rūts. O mai gād! Straujuma teica – man vienreiz pietiek!

* No žurnāla “Ievas asaras”. – Man vairs nebija ne piciņas privātuma. Biju kļuvusi kā popzvaigzne prožektoru gaismā. Bet tāda nekad negribēju būt! Ikvienai no mums ir pa spēkam ievirzīt dzīvi jaunā trajektorijā vienā elpas vilcienā jebkurā vecumā! Štukatūrai lietojiet jauno balancēto poverliftinga krēmu “Maigonis”.

* Ikkatrai dziesmai pienāk gals.

* Tā tas tika noteikts “Vienotības” valsts simtgadei veltāmo darbu plānā.

* Viņa nezināja, viņa bija Ķīnā.

* Reimatisms.

* Kalvītis piedāvāja labāk apmaksātu galvenā inženiera vietu “Latvijas gāzē”. Viņš jau viņai kā pašas dēls.

* Davosas lielkapitālistu, finansistu un viedokļu līderu forumam sagudroto runu apēda suns. Kā lai te nesadusmojas!

* No žurnāla “Ādamu klubs”. – Sievietēm vajadzētu palikt mājās, vārīt boršču un adīt zeķes, nevis līst politikā.

* Viņa pirmā saoda intensitāti, ar kādu “Vienotībai” tuvojas revolūcijas viesulis.

* Straujumu novāca vispasaules masonu salidojumā, kur brīvmūrnieki kaļ sazvērestības, lai sagrābtu visu planētu.

* Karlsons. Viņš aizlidoja! Bet viņš atgriezīsies!

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Patiesi, tik aplams Egīla murgojums nebija manīts. Laikam Līcītim ir prāta aptumšuma brīži arī nāk, cilvēcīgi.
  Viņam pietrūka prāta pateikt patieso iemeslu, kas un kur taisa politiku izmanto iespēju pārņemt varu, bet tā nebija Solvita.

 2. Eģīl, nevajag minēt 1000 iemeslus. Galvenais un galīgais viens – vai nemanīji, ka to panāca, iemeta pēdējo pilienu ZZS prezidents, kad paziņoja, ja nekļūdo izteikumā, ka valdība strādājusi vāji un tml. Ko atlika darīt Laimdotai, ja jau ZZS, ak nē, visu partuiju prezidenta augstumos (?) nāca vērtējums, ka Laimdota neder. Tiešām, viņa šim amatam nederēja sava patiesi lavvēlīgā , labā raklstura dēļ. Viņa ir gudra un zinoša, bet katram dots savs raksturs, lēnīgums vai ašums.

  Egīl, laimdotu “izkūpināja” prezis tāpat kā sarugtināja iepriekšējais Valdi Dombrovski – cilvēks ziedoja sevi, atstāja amatu Briselē, kur saņēma daudz lielāku algu, uzupurējās un “klusais” ZZS (nē, viņi nav tie, kas gāž valdības, tas ir lembergs, ak nē, es te atkal!?) prezis viņu savainoja līdz mielēm, ka ej projām – tā izskatījās. Ne jau klusais bērziņš to no sava laba cilvēka prāta tā būtu rīkojies, te atkal jāpiesauc šis puzes faktors. Naudas lielums diktē varenību un politiku, sver kā gribi, nevis amata personas. Vienotība – izskatās- ir lielākais puzes ļaunums un visi vēji pret Vienotību pūš klusi un sistēmiski, lai to iznīcinātu. Ja tev galva, padomā – ko un kā runā brigmanis, kam jāveido valdība un kā viņi “pa kluso” lien virsū ar lēnīgo diagnozi un virza savus paklausīgos kalpus un jau pazuda faktiski melīgie, slēptie izteicieni, ka valdību jāveido Vienotībai, lien virsū kā dēles klusā ūdenī, “raujas pie varas” ar visu krūti. Šai puzes nekaunībai nav robežu, arī par to, ka ASV ir okupanti vai tml.
  Nemeklēsim citus iemeslus, ja ir viens galvenais.

 3. sekls, bezizdomas muldonis.

 4. Kaut ko tik nožēlojamu no Egila Līcīša vēl nebiju lasījusi.

 5. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

  pēkšņi pamanīja, ka ieņēmusi rudās lapsas iekāroto alu…

 6. zvērināts mērnieks Atbildēt

  Līdz Karlsonam šai tālāk, kā līdz Halleja komētai ahēlijā …

Māris Antonevičs: Pirmais eksāmens KNAB vadītājam. Pagaidām teorētisks... (12)Par "oligarhu sarunām" vairāk taisnošanās nekā pārliecības par rīcību.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Vai izdosies atņemt bagātajiem un atdot nabagiem?

Valdošā koalīcija pirmdien nāca klajā ar jaunu ideju nodokļu reformā – esot panākta vienošanās diferencēt iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmi – ienākumiem līdz 20 000 eiro gadā IIN likme būtu 20%, no 20 001 eiro līdz 55 000 eiro – 23%, bet virs 55 000 eiro – 31%. Ministru prezidents Māris Kučinskis teica, ka šis modelis rīt tiks prezentēts Nacionālajā trīspusējās sadarbības padomes sēdē. Tas satracinājis turīgo ļaužu lobijus un uzņēmumu pārstāvjus. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera paziņoja, ka atsauc savu atbalstu vidēja termiņa nodokļu stratēģijai, kamēr valdība neatgriezīšoties pie Ministru kabinetā apstiprinātajām valsts nodokļu politikas pamatnostādnēm, arī Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) šodien pulcējas ārkārtas sēdē, lai lemtu par savu attieksmi. LDDK līdz šim bijusi noskaņota pret lielāku IIN likmes progresivitāti.

Vai iedzīvotāju ienākuma nodoklim jānosaka lielāka progresivitāte?
Juris Jansons: Valodu lielu dara cilvēki (4)Man ir patiess gods būt starp tiem dažiem miljoniem, kuri var domāt, runāt un klausīties latviešu valodā.
Juris Lorencs: Globālo sasilšanu gaidot (7)Cīņā par zaļajām idejām aktīvi līdzdarbojas arī dažādu interešu lobiji
Draugiem Facebook Twitter Google+