×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
28. oktobris, 2013
Drukāt

SC prasa Āboltiņai atvainoties par Urbanoviča apvainošanu (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Saeimas deputāti Solvita Āboltiņa un Jānis Urbanovičs piedalās Saeimas Juridiskās komisijas sēdē par Saeimas lēmuma projektu par Ērika Kalnmeiera apstiprināšanu par ģenerālprokuroru.

Politiskā apvienība “Saskaņas centrs” (SC) prasa Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai (V) atvainoties un atsaukt parlamenta sēdē pausto, ka SC frakcijas vadītāju Jāni Urbanoviču parlamenta sēdē esot piereģistrējis viņa kolēģis, nevis viņš to izdarījis pats.

Pagājušās nedēļas parlamenta sēdē Āboltiņa norādīja, ka SC frakcija “atkal piereģistrēja klāt neesošo Urbanoviču”, vēlāk gan precizējot – “viņš ir” un “viss kārtībā”.

Pēc šī gadījuma SC frakcijas vadītāja vietnieks Valērijs Agešins vērsās ar iesniegumu Saeimas Prezidijā, aicinot Āboltiņu atsaukt šo informāciju un atvainoties.

Āboltiņa šodien Prezidija sēdē norādīja, ka plāno Urbanovičam atvainoties, jo, ņemot vērā, ka politiķis ilgu laiku no sēdes neuzturējās zālē, viņa nebija pamanījusi, ka viņš ir atgriezies. Saeimas priekšsēdētāja Urbanovičam plāno atvainoties nākamajā Saeimas sēdē, 31.oktobrī.

“Ņemot vērā, ka Saeimas plenārsēdes tiek translētas un par šādu melīgu paziņojumu uzzināja Latvijas iedzīvotāji, pieprasu nekavējoties atsaukt šo mūsu frakcijas deputātus apmelojošo informāciju un publiski atvainoties Saeimas “Saskaņas centra” frakcijai un personīgi Jānim Urbanovičam,” teikts iesniegumā.

Agešins aģentūrai LETA uzsvēra, ka Saeimas priekšsēdētājas paustais “neatbilst patiesībai”, jo Urbanovičs par dalību parlamenta sēdē reģistrējās frakcijas klātbūtnē. Vērsties Prezidijā esot bijis SC frakcijas lēmums.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. kaadaa sakaraa jaatvainojas, Urbanovicham ir jaaseed zaalee, kad notiek debates utml lietas… Lai paskaidro, kur vandijaas rinjkjii …

  2. Urbanovič, atvainojies! Atbildēt

    Par melīgu, latviešu apvainojošu grāmatu publicēšanu !

  3. Bet kad sc atvainosies latviešiem par savu pretlatvisko darbību, kaut vai valodu referendumu?

  4. Atvainoties visai sabiedrībai vajadzēja Urbanovičam, kas pirms kāda laika bija Maskavā, bet tika piereģistrēts saeimas sēdē.

Draugiem Facebook Twitter Google+