×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
21. jūnijs, 2014
Drukāt

SC sarakstu līderi varētu būt Urbanovičs, Elksniņš, Zariņš, Agešins un Peters (22)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Politiskās apvienības “Saskaņas centrs” (SC) līderi Saeimas vēlēšanās varētu būt pašreizējie Saeimas deputāti Jānis Urbanovičs, Andrejs Elksniņš, Ivars Zariņš, Valērijs Agešins, kā arī bijušais LPP/LC politiķis Krišjānis Peters.

Pagaidām SC oficiāli savus līderus un arī premjera kandidātu nenosauc, tomēr neoficiāli izskanējis, ka Urbanovičs būs SC pirmais numurs Rīgā, Zariņš – Vidzemē, Elksniņš – Latgalē, Agešins – Kurzemē, bet Peters – Zemgalē.

Savukārt otrā pozīcija Zemgalē varētu būt deputātam Vitālijam Orlovam, Latgalē – Jānim Tutinam, Vidzemē – Sergejam Dolgopolovam, bet Rīgā – Andrejam Klementjevam.

Tikmēr par iespējamo premjera kandidātu izskan dažādas versijas. Tiek norādīts, ka tas varētu būt kāds no sarakstu līderiem, piemēram, Zariņš vai Elksniņš. Savukārt citi partijas pārstāvji uzskata, ka pēc neveiksmes Eiropas Parlamenta vēlēšanās premjera kandidātam jābūt cilvēkam, kas spēs mobilizēt partiju, proti, tas līderim Rīgas mēram Nilam Ušakovam.

Partijas premjera kandidāts būšot partijas biedrs, nevis kāds jauns cilvēks, kurš iepriekš nav bijis SC pārstāvis.

Oficiāli SC savu premjera kandidātu plāno nosaukt kongresā 19.jūlijā. Par deputātu kandidātiem un sarakstiem diskutēs arī partijas valde 9.jūlijā, kā arī partijas dome 14.jūlijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. P.S. laboju kļūdiņu – ‘Manai dzimtenei” rullē

 2. Urbanovičs Svētais – hahahah! Un Peters…. – nu tad biedri! – padlatvijas himna <anai dzimtenei rullē!

 3. slovjanskas slepkavas atvēra acis idiņiem, atraduši draugus ar ko kopā dzerties

 4. Koloborantus pie varas laist nevar, tā būtu lielāka muļķība. Par iebrucējiem, “atbrīvotājiem” un okupantiem vispār nerunāju. Mācaties kaut vai uz Ukrainas piemēra ja savējo trūkst.

 5. Man reāli nāk vēmiens, redzot šos KANGARU purnus !!! Tikai nadaudz mani izbrīna K. Petera atrašanās šajā Latvijas ienaidnieku varzā ,jo jau sen bija zināms,ka Peteru var noprkt par sam;erā nalielu summu .Un cik tad šoreiz ????

 6. Kur slapstās tas lielākais ļaunums — Ušakovs ?

 7. Petera kungs vai biedrs, tavs labi audzinātais dēls Krišjanis ir ļoti uzticams kadrs SC partijai, jo to iespējams ir akceptējusi un rekomendējusi arī Putina partija”Vienota Krievija”. K.Peters savā laika, kad tēvs J.Peters bija Latvijas vēstnieks Krievijā, viņu iekārtoja prestižajā Krievijas
  Ārpolitikas institūtā, kur savā laika pieņēma tikai kompartijas un VDK darbinieku bērnus un tā bija PSRS spiegu kaltuve. Nedomāju, ka šodien ir kas mainījies. Kā to varēja panākt tēvs J.Peters, ir jautājums? Tas ir viens. No PSRS laikiem šā instiūta beidzēji bija un tika gatavoti kā diplomāti un VDK ārējās izlūkošanas aģenti. Jautājums, kā ir ar K.Peteru, jo arī sieva viņam ir no tā paša institūta, ar kuru viņš atbrauca uz Latviju. SC partijai tas ir ieguvums, ar savu latvisko uzvārdu un Petera uzvārdu no Ļenina laikiem. Vai Latvijai tas ir ieguvums? Nezinu. Šaubos!

 8. Ak Peter, Peter, nedari kaunu savam tēvam.

 9. … naivais haha vel neapzinas, ka lai Bezabrene butu automatiska pielaide pie valsts noslepumiem ir jabut bijusam partijas funkcionaram – augsta limeni – bija jaiesaistas pirmajas ‘latviesu’ varas partijas un japiedalas to PRIHVATIZACIJAS, SKELISMA UN SLESERISMA SHEMAS – JAATBALSTA VISVARENA BANKU POLITIKA UN JANODIBINA OFSORU KONTAKTI a la LEMBERGENSIS UN L UN K&K …. jo valsts noslepumi izskatas ka ir TADU PERSONIGAIS ipasums …

  … Laiks atmosties letinam … nak velesanas iespejas vienreiz par visam reizem iztirit so piesmacinato kuti … !

 10. A kur ta Urbanovičs sataisījies līderos,bez valsts noslēpuma pielaides?Priekš durikiem?

 11. Vai nebūtu labāk, ja Peteru pasviestu Rīgas lumpeņiem?

 12. … KA SLATAVIESI … DEMOKRATISKAS GAISMAS UN PATIESIBAS NESEJI SAVAI VALSTIJ, PAT APZINIGI AR SVESIEM, CAURUMAINIEM MAISIEM VIEN … KA TO PRASA VINU VECA KOMUNAKU IDEOLOGIJAS IZOMBETA VESTURES UN PASREIZEJAS PASAULES IZPRATNE , UN KA TO VELAS VINU SAIMNIEKS -SODIENAS LIKUMIGAIS PECNACEJAS ‘LAUNUMA IMPERIJAI’ – KREMLIS

 13. krisa pojehala vicotkivai

 14. Krišjānis savam tēvam godu nedara.

 15. minētie “latiši ” nevilks .Krievu fašismu viņi nenosoda un ar to viss ir izteikts.Agešins esot okupantu armijas virsnieka dēls , ko no tāda var gaidīt ? Tikai jaunu okupāciju. Pietiek fašistu biedri – jūsu laiks ir pagājis.Un kā tas Peters tur ticis ? Lidostā jau apšmucējās, vēl vajag ?

 16. Urbans Ivaru Jakoveli reālu Zemgales līderi kāpēc neliek kā pirmo sarakstā

Draugiem Facebook Twitter Google+