Sports
Hokejs

Sčastļivijs: Paldies Skudram, ka padarīja mani stiprāku 16

foto: LETA

Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Pjotrs Sčastļivijs KHL sezonu iesāka ļoti veiksmīgi, uzvarā pret Minskas “Dinamo” (4:2) gūstot vārtus un atdodot rezultatīvu piespēli.

“Esmu laimīgs, ka pirmajā spēlē guvu vārtus un mēs izcīnījām uzvaru. Liels paldies līdzjutējiem, kuri mūs ļoti atbalstīja un pēdējās minūtēs bija sajūta, ka spēlējam nevis 4 pret 6, bet 6 pret 6. Daudz uzmanības treniņos veltījām vairākumam, tāpēc zinājām, kas kurā brīdī ir jādara,” teica Sčastļivijs, kurš par lielisko sniegumu slavēja arī vārtsargu Edgaru Masaļski – lai arī pirmie vārti iznāca kuriozi, mača turpinājumā viņš darbojās ļoti pārliecinoši un ļāva komandai izcīnīt uzvaru.

Pagājušajā sezonā Ņižņijnovgorodā 35 gadus vecajam uzbrucējam neizdevās iekarot Pētera Skudras uzticību. Arta Ābola vadībā, šķiet, ir cits stāsts. “Rīgā jūtos daudz komfortablāk, jo redzu, ka treneris man uzticas. Mana pašatdeva būs maksimāla. Skudra man vispār nedeva iespēju – visu sezonu laukumā izgāju pāris reizes spēlē. Bet tas ir pagājis posms, kurš arī mani padarījis stiprāku, tā kā paldies Pēterim par to. Tagad esmu priecīgs būt Rīgā,” uzsver Pjotrs, piebilstot, ka izbauda katru spēli un katru brīdi laukumā.

 

 

LA.lv