Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
11. decembris, 2015
Drukāt

“SEB banka” brīdina par bankas viltus profilu “Skype”

Foto - LETAFoto - LETA

“SEB banka” brīdina klientus par viltus bankas profilu, kas izveidots interneta saziņas programmā “Skype”.

“Esam konstatējuši, ka sociālajā vietnē “Skype” ir izveidota viltus SEB “Skype” profila adrese. Saziņai ar banku aicinām izmantot SEB “Skype” profila adresi, kas norādīta mājaslapā seb.lv,” teikts bankas paziņojumā sociālajā tīklā “Facebook”.

Bankas pārstāvji arī atgādina, ka “SEB bankas” “Skype” profila adrese ir “seb_latvija”.

Tāpat bankas pārstāvji informē, ka “SEB banka” nekad nelūdz nosaukt internetbankas paroles un kodus. “Mēs arī nekad nezvanīsim un neuzsāksim rakstisku komunikāciju, izmantojot “Skype” profilu,” uzsvērts paziņojumā.

“SEB bankas” Korporatīvās komunikācijas pārvaldes vadītāja Agnese Strazda aģentūrai BNS norādīja, ka iespēja izmantot “Skype” zvanus saziņai ar banku tika ieviesta pirms aptuveni četriem gadiem, lai būtu pieejamāki situācijās, kad nepieciešama kāda konsultācija vai skaidrojums.

“Šonedēļ identificētā situācija ir pirmais gadījums, kad vērojam krāpniecisku darbību mēģinājumus “Skype” attiecībā uz mūsu profila lietošanu. Tā kā neatkarīgi no saziņas veida mēs veicam rūpīgu klientu identifikāciju, tad informācijas izkrāpšanas gadījumi nav notikuši, skaidroja Strazda.

Viņa arī uzsvēra, ka banka ir pieprasījusi viltus profila dzēšanu.

Pēc aktīvu apmēra “SEB banka” 2015.gada septembra beigās bija ceturtā lielākā banka Latvijā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (13)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+