×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
16. decembris, 2014
Drukāt

“SEB banka” slēgs filiāles Salaspilī, Aizkrauklē, Limbažos un Gulbenē (23)

Foto-LETAFoto-LETA

“SEB banka” slēgs filiāles Salaspilī, Aizkrauklē, Limbažos un Gulbenē, aģentūrai BNS apstiprināja “SEB bankā”.

“Izvērtējot biznesa datus un klientu uzvedību, šobrīd esam pieņēmuši lēmumus par klientu apkalpošanas koncepcijas maiņu atsevišķās “SEB bankas” filiālēs – Salaspilī, Aizkrauklē, Limbažos un Gulbenē. Šī lēmuma pamatā ir rūpīga analīze par filiāles biznesa apmēriem, potenciālajām biznesa iespējām nākamo gadu laikā, kā arī pieejamās alternatīvas esošo klientu apkalpošanai,” aģentūrai BNS teica “SEB bankas” ārējās komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Martinsone.

Vienlaikus viņa atzīmēja, ka ikvienā no minētajām pilsētām klientiem arī turpmāk būs pieejami bankas bankomāti, kuros gan privātpersonas, gan uzņēmēji var veikt skaidras naudas izmaksu vai iemaksu, kā arī apmaksāt rēķinus. Tāpat ikdienas finanšu darījumu veikšanai Salaspilī, Aizkrauklē un Gulbenē klientiem būs pieejams “SEB bankas” internetbankas termināls.

Martinsone norādīja, ka bankas klientu uzvedība ir mainījusies, proti, klienti labprātāk izvēlas nepieciešamos maksājumus veikt paši – 99% norēķinu notiek internetbankā un citos elektroniskajos kanālos, un tikai 1% norēķinu tiek veikti filiālē. Tādējādi salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir būtiski samazinājies apkalpoto klientu skaits filiālēs, proti, apkalpoto klientu skaits filiālēs sarucis no 25% līdz pat 43%.

Pēc aktīvu apmēra “SEB banka” šogad septembra beigās bija trešā lielākā banka Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Vai jūs esat parāds? Vai jums ir slikta kredīta? vai jūs esat noraidījis bankas, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu savu biznesu? Mēs izsniedzam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu sliktajiem / sliktajiem kredītreitingiem. Mēs izsniedzam gan biznesa, gan individuālos aizdevumus ar ilgtermiņa un īstermiņa izvēli, ar zemu procentu likmi 2% apmērā par katru personu un uzņēmumu .. Mūsu aizdevumu programmētājs ir ātrs un uzticams, piemērojams šodien un saņem tūlītēju atbildi. Mūsu Aizdevumi ir labi apdrošināti, 100% garantēti, un klientiem tiek nodrošināta maksimāla drošība. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
  E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
  Magret james MD / CEO

 2. Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu ??? Vai jums parādā? Vai jums ir slikta kredītu? tu esi bijis noraidīts bankas, jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar savu ?, Mēs dodam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu nabadzīgām / slikta kredītu rādītājus. Mēs dodam out gan biznesa un personīgo aizdevumiem ar ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu jūsu izvēles ar zemu procentu likmi 2% gadā vismaz atcelt privātpersonām, uzņēmumiem .. Mūsu aizdevums programmētājs ir ātrs un uzticams, piemēro šodien un saņemt tūlītēju lauka back.Our aizdevumi ir labi apdrošināts, 100% garantēta, un klienti ir pārliecināti maksimālu drošību. Plašāku izmeklēšanas sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un saņemt savu aizdevumu šodien.
  Magret kundze James MD / CEO
  E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

 3. Interesanti, ka bankas mājas lapā nav ne vārda par slēgšanu, tikai pašreklāmas u.c. muļķības. Klientiem jau nav jāzin to, kas viņus reāli skars.

 4. priekš kam bankas ,ja naudu nedaud tikai prasa……..

 5. Runājot par internetbanku, jāiesāk tik lietot, jo tā ir ērtākā norēķinu sistēma, vairs nav jāskrien pa pilsētu ar rēķiniem maksāt.
  Lēnu garu ar kafijas krūzi piesēdies mājās pie datora ielogojies interneta bankā un nomaksā rēķinus, pilnīgi bez stresa.

  Uz banku jau nemaz tā neiet cilvēki, tik cik pēc kredītkartes un to nozaudēšanas gadījumā, rēķinus arī parasti visi maksā pastā, jo tur mazākas komisijas maksas 😀

 6. Viss jau būtu ļoti jauki, ja tie bankomāti būtu regulāri pieejami… Bet, ko darīt, ja tie nedarbojas 2 vai pat 3 dienas??? Vajadzētu Jums piestrādāt pie bankomātu bojājumu ātru un operatīvu novēršanas darbību!!!

 7. Lāčuka, Rudās Ku%es un Jenotības veiksmes stāsts turpina rullēt

 8. un uz kurii ūs jabrauc gulbeniešiem?kur tuvākā banka būs?

  • Balvi, Alūksne…

   • žel ka tiek slegtas fileales gan Balvos, gan Gulbenē. nejau visi cilvēki izmanto internetbankas – ipaši jau vecāka gājuma cilveki, tiešam nav ko teikt ka tiek slegtas bankas un to fileāles! un kā bus tikt vecāka gājuma cilvēkiem uz seb banku Alūksnē ja pat gruti ir ar autobusu grafikiem( ne jau visiem ir ari personigais auto). gandriz jasak domat par pariesanu uz citu banku kura var apkalpot tepat uz vietas nevis meklēt tuvāko 70 un vairāk km radiusā. īpaši tiem kas dzīvo lauku rajonos nevis pilsētā. Nav padomats vai cilvekiem ir ekonomiski izdevigs ceļš un tikšana uz tuvākajām fileālēm..

 9. Aeī Preiļos SEB tiks slēgts, un arī SWED tiks slēgts, vienlaicīgi, no nākamā gada. 🙁 Preiļos nevienas bankas vairs nebūs.

 10. Tā vien liekas, ka Gulbeni drīz vispār “slēgs”. Nupat tur paciemojos… Pilsēta ļoti sakopta, pat skaista, taču tukša, bez dzīvības pazīmēm: nav ne rūpniecības, ne pat lielveikalu. Bēdīgi!

 11. bet protams par pakalpojumu ples 9 adas.

 12. kad slegs?
  uz kuru banku iesakat pāriet? swed vai dnb? Limbazos citu vairs nav.

 13. Tas saucās, iemācija klientiem izmantot interneta banku un tagad speciālisti nav vajadzīgi?! Vai banka sagādā tālākās darba vietas, vai izmet uz ielas un aizmirst?

Draugiem Facebook Twitter Google+