×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
3. maijs, 2016
Drukāt

“SEB banka” un “Danske Bank” izsniedz “Linstow” 76 miljonus eiro

Foto: LETAFoto: LETA

“SEB banka” un “Danske Bank” izsniegušas “Linstow” grupas uzņēmumiem ilgtermiņa sindicēto aizdevumu 76 miljonu eiro apmērā, kas paredzēts uzņēmuma saistību refinansēšanai tirdzniecības centros “Origo” un “Galerija Centrs”. Šī darījuma aģents ir “SEB banka”, un katra no bankām finansējusi pusi no kopējā aizdevuma apjoma, informē uzņēmumā.

“Pilsētas centrā esošo projektu attīstība gan Rīgā, gan citās Eiropas lielpilsētās iegūst aizvien lielāku nozīmi un tā kļūst aizvien kompleksāka, ņemot vērā klientu un partneru augošās prasības. Tādēļ šādu projektu veiksmīgai attīstībai ļoti svarīgi ir veidot spēcīgas partnerības – tādas, kā “Linstow” izveidojis ar “SEB banku” un “Danske Bank”,” izteicies “Linstow Center Management” valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds.

“SEB bankas” valdes loceklis Ints Krasts: “Esam gandarīti par iespēju izvērst sadarbību ar “Linstow”, nodrošinot konkurētspējīgus nosacījumus ilgtermiņa finansējumam. Noslēdzot šo darījumu, esam kļuvuši par ilgtermiņa partneriem, nostiprinot arī labo sadarbību starp mūsu kompānijām Norvēģijā un Igaunijā. Aizdevumu procentu likmes tirgū šobrīd ir vēsturiski zemākajos līmeņos, tādēļ šis ir īstais brīdis uzņēmumiem piesaistīt līdzekļus investīciju plānu īstenošanai vai esošo saistību pārfinansēšanai”.

“Danske Bank” Latvijā vadītājs Raivis Kakānis pārstāvis pauž gandarījumu par sadarbības paplašināšanu ar “Linstow” grupas uzņēmumiem, kas līdz šim bija “Danske Bank” klients citās valstīs: “Latvijas filiāles mērogiem šis ir apjomīgs darījums un mēs esam ļoti gandarīti par “Linstow” grupas vadības izvēli un uzticēšanos “Danske Bank”.”

Tirdzniecības centru attīstīšanas un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas kompānija “Linstow” Latvijā darbojas jau 19 gadus, Latvijā pārvaldot piecus tirdzniecības centrus – “Alfa”, “Origo”, “Galerija Centrs”, “Mols” un “Dole”. Kopējā “Linstow” apsaimniekoto tirdzniecības centru platība Latvijā pārsniedz 230 000 m², bet Baltijā – 329 000 m².

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+