×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
11. februāris, 2017
Drukāt

SEB informē, kad atkal būs pieejama internetbanka. Kartes nedarbosies vienu stundu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Sestdien SEB banka veica ieplānotos darbus pārejai uz jauno IT un klientu apkalpošanas sistēmu, lai klientiem nodotu arī jauno internetbanku. Šodien tika veikta visu datu migrācija uz jauno sistēmu, kā arī uzsākta datu pārbaude, kas turpināsies arī rīt.

Šobrīd internetbanka nav pieejama, plānots, ka jaunā internetbanka būs pieejama pirmdien plkst. 6.

Nedēļas nogalē SEB bankas IT sistēmas nomaiņas projekta ietvaros nav pieejama SMS banka, Baltic Online, Gateway, Telebanka, kā arī e-Link pakalpojumi (maksājumi internetā, kuru apstiprināšanai tiek izmantota internetbankas autorizācija).

Šobrīd plānots, ka maksājumu kartes darbosies visu laiku, izņemot svētdien no plkst. 22 līdz 23. Ar ierobežojumiem var iepazīties SEB bankas mājas lapā.

3D Secure funkcionalitāte (papildu autorizēšana, maksājot ar kartēm interneta veikalos) nebūs pieejama līdz nākamās otrdienas plkst. 9.00, bet tas neietekmēs iespēju veikt pirkumus ar karti internetā, izņemot norādīto stundu svētdienas vakarā.

Šajā nedēļas nogalē SEB bankas filiāles, kas atrodas tirdzniecības centros, strādās konsultāciju režīmā, ļaujot SEB bankas klientiem iepazīties ar jaunās internetbankas demo versiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atkal jau plāno kā iegūt papildus peļņu no klientiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+