Sports
Citi sporta veidi

SEB MTB maratons iegūst citu nosaukumu0


SEB MTB maratona ilggadējais rīkotājs Igo Japiņš.
SEB MTB maratona ilggadējais rīkotājs Igo Japiņš.
Foto: LETA

Iepriekš ar nosaukumu pazīstamais sacensību seriāls SEB MTB maratons pārdēvēts par Latvijas Kalnu divriteņu maratonu, informē sacensību rīkotāji.

Mājaslapā “velo.lv” jau sākusies dalībnieku reģistrācija nākamajai sezonai, turklāt līdz 31.decembrim tas būs izdarāms par īpašu cenu. Jaunā sezona sāksies nākamā gada 28.aprīlī ar līdz šim nebijušu etapu no Valmieras līdz Cēsīm.

Nākamā gada sezonā iekļauti septiņi etapi. Katrs no tiem izcelsies ar savu “odziņu”. Pārsteigumu pilns būs jau pirmais posms, jo pirmo reizi distances dažādos braucienos vedīs no Valmieras līdz Cēsīm, ietverot skaistākās un aizraujošākās vietas no abām pilsētām un to apkārtnes. Jaunas un vēl interesantākas distances riteņbraucējus sagaidīs arī Talsu un Siguldas etapos.

Ar īpašu svētku programmu Latvijas Kalnu divriteņu maratona dalībniekus sola uzņemt Jaunpiebalgas pusē esošais “Vanagkalns”, kur tik liela mēroga riteņbraukšanas svētki norisināsies pirmo reizi. Dalībnieki ar ģimenēm tiks aicināti uz “Vanagkalnu” doties jau dienu pirms etapa. Vakarā šeit gaidāms vasaras āra kino baudīšanas un virkne citu pārsteigumu. Tikmēr sacensībās riteņbraucējus sagaidīs izaicinošas trases par vēl līdz šim neiepazītām meža takām. Sezonas otrajā daļā riteņbraucējus uzņems Vietalva, Ikšķile un Smiltene.

Tātad nākamajā sezonā būs posmi Valmiera – Cēsis (28.aprīlis), Talsi (12.maijs), Sigulda (26.maijs), Jaunpiebalga (16.jūnijs), Vietalva (14.jūlijs), Ikšķile (4.augusts) un Smiltene (21.septembris).

Šogad SEB BTM maratona kopvērtējumā otro gadu pēc kārtas triumfēja Dmitrijs Sorokins un Katrīna Jaunslaviete-Kipure.

LA.lv