Latvijā
Novados

Šefpavāri Siguldā gatavos brīvā dabā. Aicina uz “Ziemas garšu svinēšanu”0

Sigulda. Publicitātes foto

Kā garšo ziema? To 27.janvārī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Siguldas pilsdrupās pasākumā “Ziemas garšu svinēšana” atklās labāko

Rīgas-Gaujas reģiona restorānu šefpavāri 27.janvārī ēdienus gatavos brīvā dabā uz dzīvās uguns. Gardēžu baudījumam galdā tiks celti grilēti nēģi, noturētas liellopa gaļas burgeri, kūpinātu burkānu zupa, mežacūkas sautējums, melnā ķiploka kēksi, briedinātas rupjmaizes deserts, pīlādžu un ābolu strūdele un citi gardumi, informē novada pašvaldība.

“Ziemas garšu svinēšanas” pasākums notiks 27.janvārī no plkst. 12 līdz 16 Siguldas pilsdrupās.

Tāpat arī varēs nobaudīt Siguldas novadā radītos labumus – vīnus, dabīgas sulas un citus našķus.

Pasākums norisināsies jau otro gadu, un pērn pulcēja vairākus tūkstošus apmeklētāju no visas Latvijas.

Pasākumā piedalīsies pārstāvji no restorāniem “Entresol”, “FERMA Restaurant”, “Restorāns 3”, “Kungu Rija”, Mālpils muižas un Bīriņu pils restorāni, Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā, kā arī siguldiešu un pilsētas viesu iecienītā kafejnīca “Misters Biskvīts”.

Par atmosfēru gādās “Jauno Jāņu orķestris”.

Pašvaldība arī norāda, ka Bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” 27. un 28.janvārī notiks Eiropas čempionāts kamaniņu sportā, kurā piedalīsies sportisti no 25 valstīm.

Fischer Slēpošanas centrā 27.janvārī notiks arī pirmais oficiālais Latvijas čempionāts sniega volejbolā “ERGO Winter Open”, kurā tiks noskaidroti uzvarētāji gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Savukārt Siguldas pilsētas trasē norisināsies Latvijas kausa pirmā posma sacensības kalnu slēpošanā jauniešiem un pieaugušajiem. Tās ir viens no ziemas sezonas gaidītākajiem sporta pasākumiem, kur pulcējas sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī no tuvējām kaimiņvalstīm.

Galerijas nosaukums
LA.lv