Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. decembris, 2014
Drukāt

Izglītības ministrei Seilei būs pieci ārštata padomnieki (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Izglītības un zinātnes ministrei Mārītei Seilei būs pieci ārštata padomnieki, kas viņai sniegs padomus vispārējās izglītības, augstākās izglītības un zinātnes, profesionālās izglītības, sabiedrības integrācijas un sporta jautājumos, pavēstīja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Ministres ārštata padomnieks, Zaķumuižas pamatskolas direktors Igors Grigorjevs strādās ar vispārējās izglītības jautājumiem, savukārt Latvijas Universitātes vadošais pētnieks Vjačeslavs Kaščejevs būs ārštata padomnieks augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.

Profesionālās izglītības jautājumos konsultēs Latvijas darba devēju konfederācijas izglītības un nodarbinātības eksperte Anita Līce, sabiedrības integrācijas jautājumos – Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda valdes priekšsēdētāja Liesma Ose, bet sporta jautājumos – Latvijas Sporta muzeja direktore Agra Brūne.

Jau ziņots, ka ministres amatā stājusies Seile, amatā nomainot bijušo izglītības ministri Inu Druvieti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vēlētos uzzināt ministres Mārītes Seiles un padomnieces Liesmas Oses un redzējumu 1) par speciālās izglītības skolēnu integrāciju vispārējās izglītības iestādēs Latvijā un izskanējušo viedokli par pakāpenisku atteikšanos no speciālajām skolām; 2) par speciālās izglītības skolotāju/pedagogu sagatavošanas kvalitāti Latvijā (vai visaptverošie 72 stundu “B” kursi spēj nodrošināt vienlīdz kvalitatīvu skolotāja darbu ar tik atšķirīgiem bērniem, kā, piemēram, bērni ar redzes vai dzirdes traucējumiem u.tml.); 3) par izskanējušo viedokli pakāpeniski atteikties no speciālās izglītības iestādēm Latvijā vispār.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+