×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
10. aprīlis, 2012
Drukāt

Sējējs atkāpjas, viņa krēslā iesēžas Kalvītis

sejejs

Otrdien notikušajā Rīgas “Dinamo” padomes sēdē no kluba ģenerālmenedžera amata atkāpties Normunds Sējējs, vēsta kluba oficiālā mājas lapa.

Sējējs pēc četru gadu darba ar Rīgas “Dinamo” nolēmis pieņemt jaunu izaicinājumu. Netiek gan atklāts, kāds tas ir.

“Dinamo” ģenerālmenedžera pienākumus uz laiku veiks kluba valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.

Sējējs šajā amatā atradās kopš kluba dibināšanas 2008. gadā un par ierobežotiem līdzekļiem katru gadu spēja nokomplektēt labu sastāvu. Viņa lielāka veiksme ir Sanda Ozoliņa piesaistīšana 2009. gada vasarā, Mārtiņa Karsuma dabūšana uz Rīgu. Ar leģionāriem lielo lomu Sējējs izvilka “Dinamo” pirmajā sezonā – Marks Hartigans, Mets Elisons, Filips Novāks, Dūvijs Vestkots, Marsels Hosa bija ļoti laba līmeņa ārzemnieki. Savukārt aizvadītajā sezonā gan bija daudzas tukšās lozes.

“Visu laiku esam kopīgi strādājuši – padome un valde kopā ar ģenerālmenedžeri strādājusi pie komplektācijas. Nu esam nonākuši pie situācijas, kad ģenerālmenedžeris iesniedzis atlūgumu, tāpēc pagaidām man jāuzņemas šis darbs kā valdes priekšsēdētājam,” sarunā ar aģentūru LETA izteicies Aigars Kalvītis. “Darbs pie komandas komplektācijas nākamajai sezonai turpinās un netiek iespaidots. Skatīsimies pēc iespējami labākās ģenerālmenedžera kandidatūras.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+