Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
16. marts, 2015
Drukāt

Noskaidrots, kurš saņems ĢIMENES ielūgumu uz dinozauru parādi Tartu zinātnes centrā “Ahhaa”!

dinozauri

Noskaidrots, kurš laimējis ģimenes ielūgumu uz Tartu zinātnes centru “Ahhaa” . Šoreiz laimīgais ir Imants Pizāns. Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi. Paldies par piedalīšanos. Pārējos jau drīz iepriecinās nākamais konkursiņš!

Līdz pat pavasarim “Ahhaa” izstāžu zāli apdzīvos īsti dinozauri, kas kustas, rūc un liks notrīcēt pat pašiem drosmīgākajiem! Kā tas gadījās? Zinātnes centra darbnīcā uzbūvēja laika mašīnu, lai nokļūtu 200 miljonus gadu senā pagātnē. Tagad “Ahhaa” māja ir pilna ar īstiem dinozauriem un esam iekūlušies diezgan lielā ķezā! Ja nebaidies, nāc un uzzini, kā tie patiesībā izskatās!

Vai tu zināji, ka

– dinozauri apdzīvoja visus Zemes kontinentus. Pat Antarktiku!
– visi dinozauri šķīlās no olām. Visā pasaulē ir atrastas 40 dažādas dinozauru olas. Vislielākā atrastā dinozaura ola ir aptuveni basketbola bumbas lielumā.
– vissmagākais dinozaurs svēra 120 tonnas. Tas ir visu laiku lielākais dzīvnieks, kura svars bija vienāds ar 100 ziloņu svaru.
– dažiem dinozauriem bija vairāk nekā 1000 zobu.
– dinozauru pēcnācēji ir putni.

Vēl vairāk par dinozauriem uzzināsi, kad apmeklēsi izstādi zinātnes centrā Ahhaa!

Izstāde ir atvērta līdz 26. aprīlim.

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+