Mobilā versija
+5.7°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. marts, 2015
Drukāt

Noskaidrots, kurš saņems ĢIMENES ielūgumu uz dinozauru parādi Tartu zinātnes centrā “Ahhaa”!

dinozauri

Noskaidrots, kurš laimējis ģimenes ielūgumu uz Tartu zinātnes centru “Ahhaa” . Šoreiz laimīgais ir Imants Pizāns. Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi. Paldies par piedalīšanos. Pārējos jau drīz iepriecinās nākamais konkursiņš!

Līdz pat pavasarim “Ahhaa” izstāžu zāli apdzīvos īsti dinozauri, kas kustas, rūc un liks notrīcēt pat pašiem drosmīgākajiem! Kā tas gadījās? Zinātnes centra darbnīcā uzbūvēja laika mašīnu, lai nokļūtu 200 miljonus gadu senā pagātnē. Tagad “Ahhaa” māja ir pilna ar īstiem dinozauriem un esam iekūlušies diezgan lielā ķezā! Ja nebaidies, nāc un uzzini, kā tie patiesībā izskatās!

Vai tu zināji, ka

– dinozauri apdzīvoja visus Zemes kontinentus. Pat Antarktiku!
– visi dinozauri šķīlās no olām. Visā pasaulē ir atrastas 40 dažādas dinozauru olas. Vislielākā atrastā dinozaura ola ir aptuveni basketbola bumbas lielumā.
– vissmagākais dinozaurs svēra 120 tonnas. Tas ir visu laiku lielākais dzīvnieks, kura svars bija vienāds ar 100 ziloņu svaru.
– dažiem dinozauriem bija vairāk nekā 1000 zobu.
– dinozauru pēcnācēji ir putni.

Vēl vairāk par dinozauriem uzzināsi, kad apmeklēsi izstādi zinātnes centrā Ahhaa!

Izstāde ir atvērta līdz 26. aprīlim.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+