×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
13. janvāris, 2017
Drukāt

Sekojot ievārījuma pēdām, izdodas aizturēt zaglīgu kaimiņu

ingvera-ievarijums

Otrdien, 10.janvārī, Rīgā policistiem veiksmīgu operatīvo darbību rezultātā izdevās aizturēt zaglīgu kaimiņu, informēja VP.

Decembra sākumā likumsargi tika informēti, ka Āgenskalnā kādā daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī, jau kādu laiku ir atstāti dzīvnieki bez uzraudzības un ir dzirdams troksnis no dzīvokļa, jo saimniece vairākas dienas nav manīta.

VP darbinieki un Rīgas Pašvaldības policija (RPP) ieradās norādītājā adresē. Lai par dzīvniekiem parūpētos, nācās uzlauzt durvis, kuras pēc tam tika aizzīmogotas, bet dzīvnieki nogādāti dzīvnieku patversmē.

Kad dzīvokļa īpašniece atgriezās mājās, viņa secināja, ka durvis ir tikušas uzlauztas un pēc tam – ka aizzīmogotās durvis ir tikušas atvērtas, un no viņas dzīvokļa nozagts televizors un dažādi labumi no ledusskapja. Par to dzīvokļa īpašniece paziņoja VP.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi ievēroja nelielas ievārījuma pilītes, kuras veda no apzagtā dzīvokļa durvīm līdz kāda kaimiņa durvīm. Tādejādi noskaidrojot, ka iespējamais zaglis ir kaimiņš. Vīrietis savā dzīves vietā neatradās. Policistiem, veicot operatīvās darbības, 10.janvārī Kalnciema ielā 1980.gadā dzimušo vīrieti izdevās atrasts un aizturēts, taču notikušā apstākļus policija turpina skaidrot.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Savukārt dzīvnieku īpašniecei par dzīvnieku atstāšanu novārtā uzsākts kriminālprocess par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+