Horoskopi un mistika

Seksa numeroloģija. Viss ir vienkārši kā divreiz divi 16

Foto – Fotolia

Pastāv īpaša numeroliģija, kura kalpo kā padomdevējs pieaugušajiem mīlas un intīmajās lietās, jo nekas tā nesatrauc cilvēku kā viņa jūtas un atbilde uz tām. Seksa jeb seksualitātes numeroloģijā nav nepieciešama sarežģīta skaitļošana, te galvenais ir atcerēties savu mīļāko skaitli. Ja tas ir divciparu vai trīsciparu, saskaitiet, līdz tas kļūs par viena cipara skaitli. (Piemēram, ja tas ir 44, tad 4+4=8)

Kādus noslēpumus glabā seksa numeroloģija?

Skaitlis 5 pieder jūtīgām, aizrautīgām būtnēm, kuras spējīgas uz jebkuru kompromisu, apdraudot personīgās intereses. Viņiem piemīt pārsteidzoša intuīcija, prot uzminēt partnera noskaņojumu un tam pielāgoties. Seksa numeroloģija iesaka atbrīvoties no šaubām un trauksmes, jo tuvība – tas nav laiks pašanalīzei, tā spēj sniegt ne mazums baudas!

Skaitlis 6 ir izcilu personību un izgudrotāju skaitlis, kaut arī tie ir pārāk sapņaini un atrauti no realitātes. Seksā viņiem nepieciešams jūtu diženums un ideāli apstākļi, tikšanās vietām jābūt skaisti aprīkotām, bet mīļotajam jālasa mīlas soneti… Seksa numeroloģija atgādina, ka dzīve ir skaista arī bez pārsmalcinātības, bet sekss vēl jo vairāk! Tas neprasa nekādas dekorācijas, izņemot abu partneru jūtas, un tās nav nepieciešams pierādīt ar dzejoļiem un rozēm.

Skaitlis 7 pieder nenobriedušām un kaislīgām būtnēm, kas pieraduši valdīt visā. Sekss un tuvība ar partneri viņiem ir baudas un spēcīgas enerģētikas avots, tomēr viņi ir spējīgi emociju dēļ nepazaudēt galvu. Tā drīzāk palīdz tiem pastāvēt uz savu, un, ja laulātais vai mīļākais viņiem izrādīsies nederīgs – viņi to pametīs bez vilcināšanās. Viņu sirdī nav vietas šaubām un bailēm, vientulība nav krusts, bet gan brīvība.

Skaitlis 8 raksturo skaidri un reāli domājušus cilvēkus, kuri tiecas vienmēr kontrolēt notiekošo, tostarp arī gultā. Tas itin nemaz netraucē likt lietā iztēli un pievienoties seksuālajai spēlei, vienkārši viņiem vienmēr nepieciešams spēlēt galveno lomu. Viņi prot sniegt baudu un paši negausīgi izbauda seksu, partneru numeroloģija iesaka savā izvēlē apstāties pie tiem, kuri ļauj sevi vest un viegli pakļaujas viņu gribai.

Saistītie raksti

Skaitlis 9 – skaitlis jautriem cilvēkiem, kuriem vārdi kabatā nav jāmeklē un kuriem var būt asa mēle. Viņi tai pašā laikā ir labsirdīgi, neatkarīgi un pārliecināti par sevi, gādīgi un piesardzīgi mīlas attiecībās, bet seksa numeroloģija pievērš uzmanību – šie cilvēki to uzskata par patīkamu un atslābinošu nodarbi, nevis kā mīlestības izpausmes veidu. Un bērniem viņi tiecas šo attieksmi pret seksu pasniegt kā dzīves sastāvdaļu.

Skaitlis 0 – skaitlis tiem, kuri vieglāk pakļaujas, nekā uzstāj uz savu. Intīmajās lietās tiecas klausīt un izpildīt norādījumus, ja viņiem ir iestāstīts, ka sekss ir slikta un nevajadzīga lieta, viņi vai nu noticēs un novērsīsies no šīs dzīves puses, vai arī pacentīsies tomēr gūt pozitīvu pieredzi, izmēģinot savus spēkus ar dažādiem partneriem. Seksualitātes numeroloģija iesaka viņiem attīstīt savu personīgo juteklīgumu un pievērst uzmanību delikātiem un pieredzējušiem partneriem, lai attīstītu savu intīmo sfēru.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv