Mobilā versija
+16.6°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
15. marts, 2014
Drukāt

Seksīgas īsziņas patīk vīriešiem; sievietes – atturīgākas

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Amerikāņu psihologi veikuši vienu no pirmajiem pētījumiem par seksuālu attēlu vai teksta īsziņu sūtīšanu pa telefonu vai sociālajos tīklos jeb tā saukto sekstingu (no angļu val. – sex + texting).

No aptaujātajiem gandrīz 300 studentiem teju visi bija tādi, kas saņem (80%) un sūta (67%) mīļziņas, lai gan vairums atzina, ka tas nenotiek biežāk par vidēji trijām reizēm mēnesī.

Šajā nodarbē iesaistītie uztver to gan pozitīvi, piemēram: “Tas liek justies seksīgi vai pacilājoši!” – “Tas atvieglo flirtu!”, gan arī negatīvi: “Tas samulsina!” – “Liek justies neērti.” Vīriešiem nebija problēmu ne sūtīt, ne saņemt sekstingu, toties sievietēm gan. Varbūt viņas vienkārši ir smalkjūtīgākas?

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+