×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. septembris, 2012
Drukāt

Šekura: Esmu noilgojies pēc hokeja

sekura2

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” jaunieguvums Pols Šekura intervijā kluba mājas lapā stāsta, kā nokļuva Rīgā un ko pirms braukšanas uz Latviju izdevies uzzināt par “Dinamo” organizāciju.

-Kā nonāci Rīgā?

Situācija jau kā spēlētājam klasiska – Prāgā nospēlēju tikai trīs spēles, tad vairāk arī laukumā netiku. Esmu hokejists, es nevaru vienkārši sēdēt malā. Biju noilgojies pēc spēlēšanas un parādījās Rīgas variants. Sazinājos ar dažiem šī brīža „Dinamo” spēlētājiem un sapratu, ka tas varētu būt labs variants. Un tagad jau esmu Rīgas „Dinamo” spēlētājs. Ar nepacietību gaidu nākamo spēli, kad tikšu laukumā, jo esmu patiešām noilgojies pēc hokeja.

-Vai šeit esi pirmo reizi?

Jā, Rīgā esmu pirmo reizi. Pirms braucu uz šejieni, sazinājos ar pāris draugiem, kuri šeit bija gan spēlējuši, gan dažiem, kuri nav hokejisti, viņi apliecināja, ka pilsēta ir ļoti skaista, bet hokejisti atzina, ka organizācija komandā ir augstā līmenī. Spēlētājiem nekas netrūkstot, ja rodas kāda problēma – ar ekipējumu vai sadzīviski, tad klubs par to parūpējoties. Man atliek tikai koncentrēties uz savu tiešo pienākumu – parādīt labu hokeju laukumā.

-Kā esi iejuties Rīgā?

Latvijā jūtos lieliski. Šī ir ļoti skaista pilsēta, kaut kādā veidā atgādina Prāgu, bet jāatzīst – ļoti, ļoti skaisti. Esmu patīkami satraukts, jo, manuprāt, esmu nonācis fantastikā vietā, kur cilvēki ir patiešām atsaucīgi un draudzīgi. Pagaidām nav bijis nekā tāda, par ko būtu jāsūdzas, vai lietas, kuras būtu mani pārsteigušas. Pilsēta ļoti eiropeiska.

-Ko zināji par Rīgas „Dinamo”?

Prāga pirmo čempionāta spēli aizvadīja pret Rīgu. Zinu vairākus Rīgas spēlētājus, kuri spēlējuši AHL. Biju dzirdējis, ka treneris Rautakallio ir augstas klases speciālists. Šeit būs daudz izaicinājumu spēlēt – komanda ir ļoti laba. Esmu pārliecināts, ka būs interesanti.

-Spēlēsi jau nākamajā spēlē pret Maskavas „Spartak”?

Jā, domāju, ka būšu laukumā. Saprotu, ka šī ir ļoti svarīga spēle, esam zaudējuši vairākas spēles. Darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai tiktu pie trim punktiem. Kā jau teicu – ar nepacietību gaidu iespēju tikt laukumā.

-Kā pareizi izrunājas Tavs uzvārds?

Es jau gaidīju – neesi pirmais, kurš man to prasa. Cilvēki laikam sabīstas no tiem daudzajiem burtiem. Nekas sarežģīts jau tur nav – Šekura.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+