×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. februāris, 2013
Drukāt

“Sen jau tā vajadzēja, Zaķi” jauna izrāde Dirty Deal Teatro

Foto - publicitātesFoto - publicitātes

28. februārī pirmizrādi piedzīvos “Sen jau tā vajadzēja, Zaķi”, kas atklās Dirty Deal Teatro izrāžu ciklu “Uztveres mērījumi”.

Izrādes pamatā ir Sergeja Kozlova pasaku krājums “Ezītis miglā un citas pasakas” un to iestudē režisors Dmitrijs Petrenko.
Katru vakaru Ezītis dodas vakarēt pie sava drauga Lācēna. Taču kādu dienu Ezīša ziņkārība aizved viņu pāri lielajam ceļam. Ko viņš tur ierauga? Citu mežu? Citu dzīvi? Mēs tikai zinām, ka atpakaļ viņš atnāk jau pavisam citādāks. Tāds, kas sāk uzdot sev jautājumus, kas kādreiz viņam pat prātā nevarēja ienākt. Pēc šādiem lielajiem notikumiem grūti atgriezties “vecajās sliedēs”. Kādu stratēģiju tad izvēlēties, lai varētu dzīvot tālāk?
Izrāde ir kolektīva vakarēšana kopā ar Ezīti, Lācēnu un Zaķi. Katrā reizē viesu skaits ierobežots! Izrāde paredzēta pieaugušo auditorijai.
Izrādes radošajā komandā ir režisors Dmitrijs Petrenko, scenogrāfs Artūrs Arnis un aktieri Anta Aizupe un Mārtiņš Upenieks. Katrā izrādē Zaķa lomā tiek uzaicināts īpašs viesmākslinieks.
Izrādes 28. februārī (pirmizrāde) un 5. un 10. martā plkst. 19:00
Biļešu cena: Ls 6 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 4)
Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/486
Izrādi atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, LR Kultūras ministrija, Latvijas Jaunā teātra institūts, Vivacolor, labdarības veikals “Otrā elpa”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+