Mobilā versija
+2.3°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
29. oktobris, 2015
Drukāt

Senais ēnu horoskops. Uzzini, kāda mitoloģiskā būtne esi!

1. Pamatā - sengrieķu mīti

1no11
pegazs1

Katrs labi zina savu piederību tai vai citai zodiaka zīmei un aptuveni rēķinās arī ar tai raksturīgo (vai piedēvēto) īpašību un iezīmju kopumu. Tomēr maz ir tādu, kas būtu informēti, ka līdz ar piedzimšanas brīdi mēs iemantojam vēl vienu astroloģisku zīmi, kas atklāj mūsu personības tumšās, noslēpumainās puses.

Šis ēnu horoskops veidojies vienā laikā ar mums pierasto zodiakālo horoskopu — tātad sirmā senatnē.

Par mītu horoskopu to dēvē tāpēc, ka visu desmit šīs sistēmas zīmju nosaukumu un raksturojuma pamatā ir seno tautu, galvenokārt sengrieķu, mitoloģija. Tolaik ļaudis cieši ticēja šim horoskopam un to izmantoja līdztekus zodiakālajam.

To, ka abas šīs sistēmas viena otru papildina, atzīst arī mūsdienu astrologi. Zodiakālais horoskops ir vairāk orientēts uz pozitīvo rakstura īpašību atklāšanu un cilvēka prognozējamo nākotni, bet mītu horoskops palīdz izgaismot trūkumu cēloņus.

 1. Pamatā - sengrieķu mīti
 2. Kentaurs
 3. Harpija
 4. Pegazs
 5. Kerbers (Cerbers)
 6. Satīrs
 7. Sirēna
 8. Grifs (Grifons)
 9. Himēra
 10. Sfinksa
 11. Minotaurs

Pievienot komentāru

Slepeno ieroču horoskops. Kādā jomā katras zodiaka zīmes pārspēj citusVisas zodiaka zīmes atšķiras cita no citas, par to nav šaubu. Astrologi ir izveidojuši reitingu, kas atklāj, kādā jomā katras horoskopa zīmes pārstāvji pārspēj citus.
Draugiem Facebook Twitter Google+