Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends
Trešdiena, 18. oktobris, 2017
29. oktobris, 2015
Drukāt

Senais ēnu horoskops. Uzzini, kāda mitoloģiskā būtne esi!

3. Harpija

3no11
pegazs1

13. februāris – 18. marts

Senie mīti vēsta, ka harpijas ir bīstamas lidojošas būtnes ar asiem nagiem, kuri nes nāvi. Tās izskatās pa pusei kā putni. Mitoloģijā harpijas ir atriebības simbols. Tās mīt Aīda jeb mirušo valstībā. Harpijas grieķu mitoloģijā ir jūras dieva Taumanta un okeanīdas Elektras meitas. Tās ir ļoti ātras, gluži kā virpulis.

Senie grieķi raksturoja harpijas kā drūmas un briesmīgas būtnes, kas sodīja tos cilvēkus, kuri krituši dievu nežēlastībā. Harpijas atņēma ļaudīm pārtiku, tādējādi lemjot viņus bada nāvei.

Harpijas zīmē dzimušiem cilvēkiem raksturīga tā dēvētā melnā skaudība. Viņi priecājas par savu paziņu neveiksmēm, īpaši tad, ja tās piemeklējušas cilvēkus, kurus viņi uzskata par saviem ienaidniekiem. Nevaldāmā enerģija parasti pārsteidz tos, kuri pazīst šīs mitoloģiskās zīmes pārstāvjus. Cilvēki-Harpijas diez vai var cerēt uz apkārtējo piedošanu.

 1. Pamatā - sengrieķu mīti
 2. Kentaurs
 3. Harpija
 4. Pegazs
 5. Kerbers (Cerbers)
 6. Satīrs
 7. Sirēna
 8. Grifs (Grifons)
 9. Himēra
 10. Sfinksa
 11. Minotaurs

Pievienot komentāru

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+