Mobilā versija
0.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Pirmdiena, 23. oktobris, 2017
29. oktobris, 2015
Drukāt

Senais ēnu horoskops. Uzzini, kāda mitoloģiskā būtne esi!

7. Sirēna

7no11
pegazs1

4.jūlijs – 10.augusts

Sirēnas – pa pusei putni, pa pusei sievietes – pasaulē radās no mūzas Melpomēnas un upes dieva Aheloja. Māte Sirēnām deva dievišķi skaistu balsi, kas valdzina un apbur.

Bieži vien Sirēnas uztver kā dēmonus, taču tikai sievišķajā veidolā. Viņas dzīvo salā, kurā iemāna jūrniekus, ko pēc tam nogalina. Sirēnu sala ir pilna ar upuru kauliem un viņu saulē izžuvušo ādu. Arī Odisejs tik tikko nekļuva par šo mitoloģisko būtņu upuri – tās viņu centās iemānīt savā šausminošajā salā.

Cilvēki-Sirēnas cenšas savu pievilcību izmantot, lai sasniegtu personīgus mērķus. Tas tiek darīts, neņemot vērā citu cilvēku intereses. Šīs zīmes sievietes izliekas bezpalīdzīgas un neaizsargātas – tādējādi viņām ir vieglāk manipulēt un pārvaldīt vīriešus. Šo pašu paņēmienu veiksmīgi izmanto arī vīrieši, kad sarežģītās situācijās cenšas aizbildināties ar jauneklīgu pieredzes trūkumu un nevainīgumu.

 1. Pamatā - sengrieķu mīti
 2. Kentaurs
 3. Harpija
 4. Pegazs
 5. Kerbers (Cerbers)
 6. Satīrs
 7. Sirēna
 8. Grifs (Grifons)
 9. Himēra
 10. Sfinksa
 11. Minotaurs

Pievienot komentāru

TESTS. Izvēlies tīkamāko naudas zīmi un uzzini, kāds bizness tev veiktos! (1)Tavai uzmanībai tiek piedāvāts vienkāršs un ļoti interesants tests. Starp naudas zīmēm jāizvēlas viena, balstoties tikai savās iekšējās sajūtās.
Draugiem Facebook Twitter Google+