×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
9. oktobris, 2014
Drukāt

Senās mūzikas centrs iekļaujas prestižā starptautiskā projektā

Foto: earlymusic.lvFoto: earlymusic.lv

Rīgas Senās Mūzikas centra kolektīvs iekļuvis starp septiņiem Eiropas valstu partneriem programmas “Radošā Eiropa” projektā, sadarbojoties ar prestižo Ambronē senās mūzikas festivālu, portālam LA.lv pavēstīja Senās mūzikas centrā.

Tādējādi Rīgas Senās mūzikas centrs kļuvis par vienīgo senās mūzikas centru, kas pārstāv Austrumeiropu līdz pat Balkāniem un Skandināvijas valstis.

“Četru gadu laikā, kurā plānots šis projekts, ik gadu vismaz divi kolektīvi viesosies pie mums un diriģenta Māra Kupča vadībā tiks sagatavotas un apmācītas radošai darbībai perspektīvākās senās mūzikas grupas un orķestri no visas Eiropas, pēc apmācībām sniedzot koncertus un dodot iespēju ikvienam interesentam nākt un iepazīties ar aktualitātēm senās mūzikas jomā, kā arī mainot iesīkstējušos stereotipus par seno mūziku,” stāsta centra pārstāvji.

Baroka kora “Collegium Choro Musici Riga” un baroka orķestra “Collegium Musicum Riga” solisti Māra Kupča vadībā sniegs divus Latviešu komponistu baroka mūzikas koncertus – 12. oktobrī plkst. 17 Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcā un 18. oktobrī plkst. 16 Lestenes baznīcā, kas šobrīd līdz ar renovācijas darbiem iegūst jaunu elpu, ko pirmoreiz būs iespējams izjust tieši līdz ar šo koncertu.

Ieeja, pateicoties atbalstītājiem – VSIA Latvijas koncerti, Lestenes baznīcas atjaunošanas fonds, Tukuma novada pašvaldība, Kuldīgas dome, Rīgas Senās Mūzikas centrs, Boom fm, Rīgas Latviešu biedrība – bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+