×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
9. aprīlis, 2013
Drukāt

Senās mūzikas festivālā būs mūzika no gregoriskiem dziedājumiem līdz Vīnes klasikai

foto - Letafoto - Leta

Senās mūzikas festivālā šovasar būs baudāmi vairāki koncerti, kuru uzmanības lokā būs mūzika no gregoriskā dziedājuma līdz Vīnes klasikai, uzsvaru liekot uz itāļu, vācu un franču baroka pērlēm.

Festivāla koncerti notiks Rīgas dievnamos un koncertzālēs, kā arī jau tradicionāli Rundāles pilī no 10. jūlija līdz 13. jūlijam un biļetes uz koncertiem jau tagad var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, aģentūru LETA informēja “Latvijas koncertu” pārstāvji.

Senās mūzikas festivāla atklāšana notiks 10. jūlijā Rīgas Svētā Jāņa baznīcā, piedaloties Sergejam Jēgeram, Elīnai Šimkui, Rīgas Doma zēnu korim, baroka orķestrim “Collegium musicum Rīga”. Koncertā piedalīsies arī diriģents Mārtiņš Klišāns un Māris Kupčs.

Festivāla laikā tiks rīkots koncerts “Franču baroka meistardarbi”, “Bahs, Hendelis un Korelli”, “Sergejs Jēgers un gregoriskie dziedājumi”, “Itāļu baroka šedevri” un citi koncerti, kā arī festivāls jau tradicionāli piedāvās pasākumu bērniem, šoreiz Rundāles pilī organizējot sarīkojumu “Pasaka par kurpnieksievu un zelta kurpēm”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+