×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Senās pazemes civilizācijas: mutanti, citplanētieši vai mīts (8)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Autors – Vilnis Ābele, žurnāls “Planētas Noslēpumi”

Katrai pasaules tautai saglabājušies mīti, kuros vēstīts par viedu un ar augstu kultūras līmeni apveltītu būtņu likteni, un tās kādas šaušalīgas katastrofas rezultātā bijušas spiestas aiziet pazemē, lai izveidotu tur augstu attīstītu un ar visu nepieciešamo nodrošinātu civilizāciju. Tā kā šīm būtnēm bijušas slepenas zinības un visu veidu arodu iemaņas, tās bez īpašas piepūles spējušas pielāgoties jaunajiem apstākļiem.

Pirmās ziņas par atradumiem, kas apstiprina zem zemes dzīvojošu noslēpumainu tautu esamību, parādījās 1946. gadā izdevumā “Pārsteidzoši gadījumi”. Raksta autors bija amerikāņu rakstnieks un zinātnieks Ričards Šeivers. Viņš vēstīja par savu kontaktu ar kādu pazemes civilizāciju, apgalvojot, ka viņam pazemes mutantu sabiedrībā izdevies nodzīvot vairākas nedēļas. Viņš rakstīja, ka šie ļaudis bijuši līdzīgi dēmoniem no senajām zemiešu leģendām.

Interesanti, ka pēc šīs publikācijas daudzi cilvēki visā pasaulē apstiprināja Šeivera pausto. Viņi aprakstīja tehnikas brīnumus, kurus paši redzējuši pazemē, un apgalvoja, ka tur ļaudis ne tikai dzīvo komfortā, bet ir arī spējīgi kontrolēt zemiešu apziņu. Viņi zemiešus uzskata par mežoņiem, taču neatsakoties periodiski nolaupīt viņu bērnus, lai izaudzinātu kā savējos. Ir pat pieņēmums, ka pazemes pasaules iedzīvotāji ārēji ir ļoti līdzīgi zemiešiem, taču viņi praktiski ir nemirstīgi un uz planētas vispār uzradušies vairākus miljonus gadu pirms mums.

Kad radās iespēja veikt zemes virsmas fotografēšanu no kosmosa, zinātnieki jau 1977. gadā ieguva ļoti interesantus Ziemeļpola attēlus. Fotogrāfijās bija skaidri saskatāms kāds pareizas formas plankums. Varbūt tā arī ir meklētā ieeja pazemes pasaulē?

Poļu pētnieks Jans Paenks ir pārliecināts, ka zem zemes ir tuneļu tīkls, pa kuru iespējams nokļūt jebkurā vietā uz zemes. Tuneļi esot ļoti neparastas pazemes ejas, kuru sienas veidojot kalnu iežu sakausējums. Šādus tuneļus redzējuši daudzi zemieši Austrālijā, Jaunzēlandē, Ekvadorā un ASV. Ufologi pauž, ka tieši pa šiem tuneļiem milzīgā ātrumā no vienas vietas pasaulē uz otru pārvietojas lidojošie šķīvīši.

Kad amerikāņu militāristu Kanaveralas raga bāzes radiolokatori uztvēra signālus, kas nāca no zemes dzīlēm, uzradās pieņēmums, ka kāda saprātīga rase cenšas nodibināt kontaktus ar zemiešiem. Pirmie šādi signāli uztverti pirms dažiem gadiem, un kopš tā laika tie regulāri divas reizes mēnesī atkārtojas. To atšifrēšanu apgrūtina tas, ka saņemtā informācija ir kodēta ļoti sarežģītās matemātiskajās formulās. Noteikta daļa signālu gan esot jau atšifrēta, tomēr amerikāņu specdienesti nesteidz tos publiskot. Pagaidām arī neesot iespējams noteikt precīzu hipotētiskās pazemes pasaules izvietojumu, taču esot skaidrs – tā zina par mums krietni vien vairāk nekā mēs par to.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Kāpēc amerikāniska piegarša? Drīzāk – moskovskaia. Stulba, tukša pļāpāšana.
  Viss stulbums nāk no Maskavas, ne Amerikas.

 2. Kā var neticēt. Es reiz ar šos mekēju. Atradu alu, iebāzu galvu un skaijos, ilgi skatijos… Pēc pāris stundām jūtu ka kāds mani fukā dibenā. Laikam čudi padomāju un arā nelīdu kamēr šie neaizgāja….

 3. vel tacu nav 1 aprilis!

 4. ir beigās: SAVĀ LABĀ.

 5. Un galvenais -pirks Atbildēt

  hi,hi – bet bērniem patiks

 6. Interesanti jau lasīt,bet tāda stipri amerikāniska piegarša.
  Kaut kāda neloģika ar sviesta piedevu.Laiž gaisā sputņikus,lai miljoniem kilometru tālu meklētu kaut kādus baciļus vai dzīvības iedīgļus.A šeit pat zem zemes nekā reāla atrast nevar…
  Smieklīgi.Un tas viss tehnikas un spirta laikmetā,pie visām tā iespējām.
  Neapgāžamus faktus studijā,jebšu Tavs rakstītais ir tikai tāds pa pasauli sagrābstītu atkritumu sakopojums.
  P.S.Mans mērķis nav nevienu jebkādi aizvainot.Ne lasītāju, ne rakstītāju.Vienkārši sakot,šāda stila informācija nupat jau ir līdz saktiņai!

Draugiem Facebook Twitter Google+