×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
5. jūnijs, 2014
Drukāt

Senatnīgas lietas un noderīgi krāmi – tirdziņā Spīķeros

Foto: Zane GrundmaneFoto: Zane Grundmane

Sestdien, 7. jūnijā, Spīķeru laukumā notiks pirmais no vasaras sezonas ikmēneša brīvdabas krāmu tirdziņiem “Riga Flea Market”, kur varēs iegādāties gan dažādas senatnīgas lietas un noderīgus krāmus, gan oriģinālus dizaina priekšmetus, kā arī apģērbu un krāšņumlietas, informē pasākuma rīkotāji.

Starp pirmā “Riga Flea Market” pārdevējiem būs sastopami gan plašu un Rīgas porcelāna kolekcionāri, gan vairāki pašmāju modes zīmoli, piemēram, “Malvine.lv” un “UTHA”, modes blogere Agnese Kleina, kā arī “vintage” entuziasti “Retro Spectro” un labdarības veikaliņš “Otrā Elpa” ar savām sendienu “pērlēm”.

“Riga Flea Market” ir jauns projekts, kuru organizē Spīķeru kvartāls un apvienība “Retro Spectro”, kuru kontā ir arī rīdziniekiem un pilsētas viesiem pazīstamie “Vintage Open Air” tirdziņi.

Organizatoru mērķis ir iedzīvināt labākās Eiropas pilsētu brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgā, kad par pārdevēju var kļūt ikviens, kam ir kas skaists un noderīgs krājumā, bet pircēji var iegūt lietas ar stāstu, kādas lielajos iepirkšanās centros neatrast.

Salīdzinoši nesen restaurētias Spīķeru kvartāls šobrīd vēl meklē savus vaibstus, taču jau tagad skaidrs, ka tas veidojas kā radošs mākslas centrs ar izstāžu zālēm, koncertzāli, restorāniem. Vēsturiski Spīķeri celti kā noliktavas precēm, kuras pēc tam tirgotas Rīgā, tāpēc tirdzniecības gars kvartālam nav svešs un Rīgas krāmu tridziņš to šovasar atkal atdzīvinās.

Nākamie tirdziņi Spīķeros norisināsies 5. jūlijā, 9. augustā un 6. septembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+