“Senators” izbraukumā piekāpjas “Maple Leafs” 0

Otavas “Senators” hokejisti NHL spēlē trešdien izbraukumā ar 4:5 piekāpās Toronto “Maple Leafs”.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Kaspars Daugaviņš otaviešu sastāvā mačam nebija pieteikts.

Toronto hokejisti jau otrā perioda sākumā izvirzījās vadībā ar 3:0, bet trešā perioda vidū panāca 5:2. Otavieši nepadevās un divus vārtus atguva, taču izglābties nespēja un piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas. “Senators” ar 24 spēlēs iegūtiem 28 punktiem ieņem sesto  vietu Austrumu konferencē.

“Maple Leafs”, kam uzvaru ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm kaldināja Fils Kesels, izcīnījuši par diviem punktiem vairāk un ieņem piekto vietu šajā konferencē.