Sports
Futbols

Senegāliešu kanibāls un Hamesa meistarstiķi. Roberta Uldriķa vērojumi0


Roberts Uldriķis (no labās) darbībā.
Roberts Uldriķis (no labās) darbībā.
Foto – Juris Bērziņš-Soms/”Sports”

Pasaules kausā futbolā otrā kārta noslēdzās ar divām rezultatīvām H grupas spēlēm – Senegāla divreiz nenoturēja vadību pret Japānu (2:2), abām saglabājot līderpozīcijas ar četriem punktiem, bet uz papēžiem ar trim min Kolumbija, kas pārliecinoši pieveica Poliju (3:0).

Spēles vērtē “RFS” uzbrucējs Roberts Uldriķis: “Japānas un Senegālas mačs bija ļoti interesants, brīžiem pozicionāli uzbrukumi, brīžiem no vieniem vārtiem uz otriem, bet beigās godīgs neizšķirts. Senegālai pietrūka koncentrēšanās, lai noturētu pārsvaru, arī veiksmes. Patika japāņu kombinācijas un pretuzbrukumi.

Kolumbijai pēc zaudējuma pirmajā spēlē bija liels spiediens, tāpat arī poļiem, bet dienvidamerikāņiem ir vairāk meistarības, ātrāki un Polijas aizsargi netika līdzi. Kādas piespēles pirmajos un trešajos vārtos atdeva Hamess Rodrigess! Poļi abas spēles zaudēja uz fizisko īpašību rēķina, šis nav viņu finālturnīrs. Kurš no trio paliks ārpus astotdaļfināla? Jūtu līdzi Senegālai, kas tiksies ar Kolumbiju un domāju, ka viņi spēs arī trešo maču aizvadīt labā tempā, izveidos iespējas uzbrukumā. Ļoti patīk senegāliešu uzbrucējs Mbaje Niangs, kurš ēd nost pretinieku aizsargus.”

Šodien sākas trešās kārtas spēles – 17.00 Krievija pret Saūda Arābiju sadalīs pirmo vietu A grupā, bet Saūda Arābija un Ēģipte – trešo. Savukārt, 21.00 B grupas cīņas Spānija pret Maroku un Portugāle pret Irānu. Tikai marokāņiem vairs nav izredžu uz astotdaļfinālu.

Saistītie raksti
LA.lv