×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2016
Drukāt

Šengenas glābšanai atlikuši divi mēneši (3)

Foto - EPA. Donalds TusksFoto - EPA. Donalds Tusks

Eiropas Savienībai (ES) atlikuši divi mēneši, lai pakļautu kontrolei nelegālās imigrācijas krīzi, jo pretējā gadījumā Šengenas zonai pienāks gals, otrdien paziņoja Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

“Statistika par Ziemsvētku periodu nav uzmundrinoša – dienas laikā ES ieradās vairāk nekā 2000 nelegālo imigrantu,” Strasbūrā uzrunājot Eiropas Parlamenta (EP) deputātus, norādīja Tusks.

ES samits, kas paredzēts 17. un 18.martā, būs “pēdējais brīdis, lai pārliecinātos, ka mūsu stratēģija darbojas. Ja tā nedarbosies, mūs gaida drūmas sekas, piemēram, Šengenas sabrukums,” uzsvēra Eiropadomes prezidents.

“Neesmu pārliecināts, ka 1,7 miljoni strādājošo, kuri ik dienu šķērso mūsu robežas, būs iepriecināti par Šengenas zonas galu, bet transporta uzņēmumi nevēlēsies ciest zaudējumus,” EP deputātus savukārt brīdināja Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers.

Viņš piebilda, ka atteikšanās no Šengenas līguma par brīvo pārvietošanos prasīs ļoti augstas izmaksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. var jau šūmēties, bet ar šengenu jau tagad ir cauri, to tikai vēl negrib oficiāli atzīt, atzīstot to oficiāli nāksies arī atzīt , ka ar visu ES ir cauri, …katrs par sevīm,… Merkele aicināja, lai Merkele (vācija) arī tiek galā. Tad vēl tas referendums UK, par izstāšanos no ES gaidāms,… un kāds būs tā iznākums, laikā kad muslimu ordas klīst pa ES, nav grūti prognozēt!

  2. Šengenas glābšana atkarīga no Itālijas,kura Eiropai regulāri piegādā migrantu papildspēkus no Lībijas piekrastes!

  3. Tad lai labak sabruk tu negeli tusk pietiks mus turet par tadiem pamulkiem pats UZAICINAJI ar savu merkelieni tad nu strebiet to putru pasi un to kulaku vari nevicinat mums bet merkelienei kad si uzaicinaja lai sagrautu to eiropu neatgriezeniski HAHAHAHaHa.

Draugiem Facebook Twitter Google+