Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 24. maijs, 2017
24. septembris, 2015
Drukāt

Seniori sadziedāsies Valmierā, pieminot Baltijas ceļu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 26.septembrī, plkst.13.00 Valmieras pilsdrupu estrādē notiks Valmieras pagasta kultūras nama senioru jauktā vokālā ansambļa “Dziesmotā senatne” organizēts Baltijas valstu senioru sadziedāšanās koncerts, LA.lv uzzināja Valmieras domē.

Koncertā piedalīsies: ansamblis “Dziesmotā senatne”, vīru un sievu ansamblis “Patlane” no Igaunijas, Klaipēdas ansamblis “Jūr Ain” un Paņevežas ansamblis “Varsa” no Lietuvas, Jelgavas jauktais senioru ansamblis “Vīzija” un Rencēnu vīru ansamblis.

Baltijas valstu senioru sadziedāšanās koncerts tiek rīkots ar mērķi atcerēties akciju “Baltijas ceļš”, ko 1989. gada 23. augustā īstenoja aptuveni divi miljoni Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāju, lai pievērstu pasaules uzmanību vēsturiskajiem faktiem, no kuriem cietušas Baltijas valstis.

Pasākumu atklās Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums.

Pievienot komentāru

Rīgas "Stropi" sāks dūkt (1)Trešdien, 24. maijā, plkst. 19 Mežaparkā (Janševska prospekta un Atpūtas alejas krustojums) ar Ingas Gailes un Edgara Mākena muzikālu dzejas performanci tiks atklāta jaunās kultūrtelpas "Strops" pasākumu sezona.
Draugiem Facebook Twitter Google+