×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. augusts, 2014
Drukāt

Senioriem vasarā nav laika atpūsties
 (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Jautājām Vidzemes un Latgales reģionu pensionāru biedrībām, kādi darbi vai kopīgi pasākumi šovasar bijuši vai vēl tikai plānoti.

Valkas pensionāru kluba “Zelta rudens” valdes locekle, koriste Mārīte Magone: “Mūsu pensionāri darbojas gan senioru korī “Dziesmu rota”, gan teātra pulciņā, kas šogad iestudēja lugu “Tās dullās Paulīnes dēļ”, gan ir aktīvi dejotāji un pabijuši visos lielākajos deju saietos Vidzemes pusē. Ļoti skaists pasākums bija Jāņa Cimzes 200 gadu jubilejai veltītais Vid­zemes senioru koru koncerts, kurā piedalījās vairāki izcili senioru kori no Cēsīm, Limbažiem, Smiltenes un citiem Latvijas novadiem. Jūnija sākumā trīs mūsu kora dziedātāji piedalījās arī XIV Latviešu dziesmu svētkos Kanādā, tiesa, kopā ar Alojas kokļu ansambli, toties dziedāja ne tikai mazajos koncertos, bet arī lielajā kopkorī. Pašlaik mūsu koris gatavojas senioru dziesmu svētkiem, kas notiks augusta vidū Madonā.”

Balvu pensionāru biedrības vadītāja Zinaida Logina: “26. jūlijā mūsu seniori brauca uz Daugavpili, lai piedalītos Latgales senioru XIII Dziesmu un deju festivālā. Turp devās senioru jauktais koris “Pīlādzis”, deju kopa “Luste” un Eiropas deju dejotājas. Šīs vasaras skaistākais kopīgais piedzīvojums, kurā piedalījās piecdesmit seniori no mūsu biedrības, bija ekskursija pa Dagdas un Krāslavas novadu skaistākajām vietām.”

Preiļu novada pensionāru biedrības vadītāja Irēna Timošenko: “Šovasar mūsu seniori devās ekskursijā uz Jelgavu, Dobeli un Pokaiņiem, bet divu pagastu seniori apceļoja Latgales skaistākās vietas. Piedalījāmies S. Puškina dzimšanas dienai veltītajos literatūras svētkos, uz kuriem ieradās arī seniori no Daugavpils. Organizējām vairākus labdarības pasākumus novada pansionātos, kur viesojās mūsu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi – vokālie ansambļi “Virši” un “Kaļinuška”. Bet aizvadītajā sestdienā tie kopā ar senioru deju grupu “Brūklenājs” uzstājās Latgales senioru XIII Dziesmu un deju festivālā Daugavpilī.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Malači! Vajag tik darboties un tad visi veselības kreņķi aizmirstas.

Draugiem Facebook Twitter Google+