×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. maijs, 2012
Drukāt

Senioru kursiem liela piekrišana

“Lattelecom” organizētā senioru apmācības projekta “Pieslēdzies, Latvija!” bezmaksas datorkursiem pieteikušies jau 1000 seniori, līdz ar to maijā pirmās senioru grupas atgriežas skolas solā. 


 

Kā informē Līga Bite, “Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, projekts norisināsies visā Latvijā līdz pat oktobrim, tādēļ joprojām ikviens seniors var pieteikties apmācībām. Tas jādara, vai nu zvanot pa “Pieslēdzies, Latvija!” bezmaksas tālruni 80000822, interesējoties savas pilsētas pensionāru biedrībās vai atsaucoties uz pašu skolotāju publicēto kontaktinformāciju.

“Mācību ilgums ir trīs dienas, bet skolotājs pats izveido sev un savām grupām piemērotāko mācību grafiku. Tā kā ir vairāk nekā 100 mācību vietas visā Latvijā un projekts ilgs līdz rudenim, pat aizņemtākajiem būs iespējams atrast sev piemērotāko risinājumu,” uzsver L. Bite.

Jāatgādina, ka datorapmācības cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem ir bezmaksas. Tās tiek organizētas nelielās grupās – pa 14 dalībniekiem katrā. To ilgums būs trīs dienas, apmācībām veltot četras mācību stundas (45 minūtes katra) ik dienu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+