Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
1. oktobris, 2016
Drukāt

Senioru pāris Aizputē piedzīvojis postošu ugunsgrēku (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Senioru pāris Marija un Vladimirs Biļdjugas Aizputē pēc ugunsgrēka palikuši bez mājām, kas nodegusi pilnībā. Ar līdzcilvēku atbalstu top jauna, taču nav naudas dažādu lietu nopirkšanai, vēsta labdarības portāls “ziedot.lv”

Marija un Vladimirs Cīravas pagasta Amatnieku mājā dzīvoja 38 gadus. Ugunsgrēkā māja nodega pilnībā, iznīcinot visu iedzīvi. Ar līdzcilvēku atbalstu jau top jauna māja, taču līdzekļi sadzīves atjaunošanai nav.

Vladimiram ir 59 gadi, bet Marijai ir 57 gadi. Abi iztiek no Marijas invaliditātes pensijas, pašu piemājas saimniecībā izaudzētā un bērnu atbalsta. Ģimenei ir trūcīgas ģimenes statuss.

Pagaidām abi apmetušies pie radiniekiem, taču plānots, ka tuvākajā laikā tiks pabeigta jaunā māja, tādēļ viņi lūdz palīdzību veļas mašīnas, plīts, ledusskapja un kombinētā ūdenssildītāja iegādei, kam nepieciešami 1000 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Aizpute un Cīrava nav viens un tas pats. Abas gan atrodas Aizputes novadā.

  2. Aizpute un Cīrava nav viens un tas pats. Abi gan atrodas Aizputes novadā.

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+