Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
1. oktobris, 2016
Drukāt

Senioru pāris Aizputē piedzīvojis postošu ugunsgrēku (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Senioru pāris Marija un Vladimirs Biļdjugas Aizputē pēc ugunsgrēka palikuši bez mājām, kas nodegusi pilnībā. Ar līdzcilvēku atbalstu top jauna, taču nav naudas dažādu lietu nopirkšanai, vēsta labdarības portāls “ziedot.lv”

Marija un Vladimirs Cīravas pagasta Amatnieku mājā dzīvoja 38 gadus. Ugunsgrēkā māja nodega pilnībā, iznīcinot visu iedzīvi. Ar līdzcilvēku atbalstu jau top jauna māja, taču līdzekļi sadzīves atjaunošanai nav.

Vladimiram ir 59 gadi, bet Marijai ir 57 gadi. Abi iztiek no Marijas invaliditātes pensijas, pašu piemājas saimniecībā izaudzētā un bērnu atbalsta. Ģimenei ir trūcīgas ģimenes statuss.

Pagaidām abi apmetušies pie radiniekiem, taču plānots, ka tuvākajā laikā tiks pabeigta jaunā māja, tādēļ viņi lūdz palīdzību veļas mašīnas, plīts, ledusskapja un kombinētā ūdenssildītāja iegādei, kam nepieciešami 1000 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Aizpute un Cīrava nav viens un tas pats. Abas gan atrodas Aizputes novadā.

  2. Aizpute un Cīrava nav viens un tas pats. Abi gan atrodas Aizputes novadā.

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+