Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. septembris, 2014
Drukāt

Senioru sporta spēlēs Ādažos piemin Baltijas ceļa 25. gadadienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ādažos notika jau 11. Senioru sporta spēles, kas pulcēja ne tikai viesus no citiem Latvijas novadiem, bet arī kaimiņvalstīm – Igaunijas un Lietuvas, informē Ādažu novada domes Sabiedrisko attiecību daļā.

Šoreiz seniori satikās Ādažos, lai ne tikai sportotu, dziedātu, dejotu, bet arī atminētos laiku pirms 25 gadiem, kad ļaudis no trim valstīm sadevās rokās, lai pievērstu pasaules uzmanību Baltijas centieniem pēc brīvības.

Aizgājušajam laikam par godu seniori no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas devās svētku gājienā staltu zirgu pavadībā. Pēc pasākuma atklāšanas visi dalībnieki sacentās dažādās spēlēs: bija jāmet lidojošie šķīvīši, jānoķer volejbola bumba ar segu, jātrāpa mērķī ar spilvenu, jāripina bumbiņas, jāiedzen bluķī nagla. Pārtraukumā visi dalībnieki varēja cienāties ar bukstiņputru.

“Atceros, kā skatījos Sidnejas Olimpiskās spēles televīzijā un pēkšņi man ienāca prātā doma, ka arī senioriem varētu būt sava sporta olimpiāde!” atceras Ādažu novada Pensionāru padomes vadītāja Biruta Krūze, senioru sporta spēļu idejas autore.

Pēc sportiskajām aktivitātēm viesi, kā arī vietējie amatiermākslas kolektīvi sniedza priekšnesumus, bet pasākumu noslēdza krāšņa balle.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+